Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Aby se kola točila dál

Aby se kola točila dál

 
Alcar

úterý, 7. dubna 2020

Společnost ALCAR BOHEMIA je navzdory současné výjimečné situaci pandemie, která výrazně ovlivňuje životy občanů také v České republice, i nadále k dispozici svým obchodním partnerům a zákazníkům a maximálně se snaží být oporou nejen jejich obchodu.

 

Provoz a veškeré služby společnosti ALCAR BOHEMIA jsou zachovány v plném rozsahu včetně doručování zboží a poskytování poradenství. Partneři se mohou obracet na call centrum ALCAR BOHEMIA v průběhu celé standardní pracovní doby od pondělí do pátku od 8:00 do 16:30 hod. V rámci preventivních opatření obchodní zástupci dočasně omezili své cestovní aktivity a obchodní agendu nadále řeší prostřednictvím telefonického

a e-mailového kontaktu. Zboží, které obchodní partneři ALCARu, například z řad mnoha set pneuservisů, objednají každý pracovní den do 15:00 hod., jim je doručeno přepravcem Toptrans následující pracovní den kamkoliv v České republice.

Registrovaní zákazníci mohou nonstop využívat pro komfortní objednání zboží ALCAR webshop na www.alcar.cz. Motoristé pak mohou bezpečně a bezkontaktně vybírat nová kola v pohodlí svého domova v ALCAR 3D konfigurátoru kol, který jim je k dispozici 24 hodin denně.

Naleznou v něm spoustu možností, jak si svůj vůz v letošním roce vylepšit a zároveň vyladit k obrazu svému včetně šesti zbrusu nových designů v celkem jedenácti barevných povrchových úpravách od značek AEZ, DOTZ a DEZENT.

Věříme, že všichni společně nejenom překonáme tuto globální krizi a nelehké časy, ale vyjdeme z tohoto obtížného období ještě silnější!

ALCAR udělá vše pro to, aby se kola točila dál. Přejeme vám všem, abyste si uchovali pozitivní náladu a pevné zdraví.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz