Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Alcar upozorňuje na zneužívání katalogových čísel

Alcar upozorňuje na zneužívání katalogových čísel

 
Alcar

pondělí, 14. října 2019

Společnost Alcar Bohemia upozorňuje zákazníky na opakované zneužívání svých katalogových čísel ocelových kol Alcar Stahlrad / KFZ v nabídkách národních i mezinárodních internetových velkoobchodů. Aktuálně existují případy, kdy internetový velkoobchod nabízí kola pod katalogovým číslem Alcar Stahlrad / KFZ, ale ve skutečnosti dodává kola různých výrobců včetně asijských. Toto jednání má Alcar potvrzené a zdokumentované uskutečněnými nákupy.

 

 

Zneužíváním a paděláním objednacích čísel dochází k jednoznačnému porušení zákonných ustanovení o hospodářské soutěži a výše popsané jednání naplňuje znaky zákonem zakázané nekalé soutěže, a to především skutků označených jako Klamavé označení zboží a služeb, Vyvolání nebezpečí záměny a Parazitování na pověsti. Alcar v souvislosti se zneužíváním katalogových čísel zvažuje právní kroky.

Ocelová kola značky Alcar Stahlrad / KFZ se vyrábějí na totožných výrobních linkách a ze stejného materiálu jako výrobky dodávané do prvovýroby motorových vozidel a jsou kvalitativně shodná s koly do prvovýroby. Jediným oprávněným dovozcem je společnost Alcar Bohemia.

           

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz