Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Co si přečtete v zářijové Pneu revue

Co si přečtete v zářijové Pneu revue

 
ilustracni

pátek, 17. srpna 2018

Ačkoli se léto pevně drží své vlády, naše redakce již pilně pracuje na podzimním čísle Pneu revue. Co zajímavého si v něm přečtete? Nosným tématem čísla jsou ceny a cenotvorba – nabídneme hned několik článků na toto téma, v nichž se budou k tématu vyjadřovat výrobci, velkoobchody i pneuservisy. A za své téma si ceny a cenotvorbu vybral i Shambo. Budeme se věnovat aktivitám zahraničních velkoobchodů na českém trhu. Působí jich tu celá řada, některé velmi otevřeně a cíleně, jiné tak trochu v „utajení“, nicméně nemalý podíl na trhu jim patří. Zabýváme se i dalším distribučním kanálem – prodejem pneumatik u auto dealerů.

 

Zabýváme se tématem dezénu pneumatik ve smyslu stylistiky a designu – jak důležitý je tento faktor v rozhodovacím procesu zákazníků a kde je místo stylistů ve vývojovém týmů nových pneumatik. K tématu se vyjádří hned několik značek a jeden odborník ze Slovenska. Cestu za „nástrahami velkoměsta“ jsme tentokrát nasměrovali na sever republiky, do Ústí nad Labem. Na téma zemědělských pneumatik jsme pohovořili s farmářem o navštívili i jednu stavební firmu. Všimneme si několika fúzí, ke kterým došlo v poslední době na velkoobchodním trhu. Představíme nabídku zimních pneumatik na blížící se sezonu a nebude chybět ani servisní technika.

V rozhovoru čísla zazní hlas z Prahy. Po šesti letech jsme navštívili společnost Pneu Procházka a zeptali se, co se za tu dobu změnilo u ní a jak vidí vývoj pneuservisního trhu obecně. A to není samozřejmě vše. Těšte se na nové číslo Pneu revue!

Ilustr. foto

 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz