Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Continental zavádí desetiletou záruku na zemědělské pneumatiky

Continental zavádí desetiletou záruku na zemědělské pneumatiky

 
Continental

středa, 22. ledna 2020

Společnost Continental na své zemědělské pneumatiky nově nabízí až deset let záruky v oblasti EMEA (zahrnuje Evropu). Záruka se vztahuje na všechny radiální zemědělské pneumatiky společnosti Continental vyrobené od 1. srpna 2017, které jsou opatřeny logem „Engineered for Efficiency“ a mají příslušný výrobní kód.

 

K výrobkům na které se tato záruka vztahuje, patří TractorMaster a CombineMaster, Tractor70 a Tractor85. Vztahuje se také na produkty Very High Flexion (VF), které byly do řady začleněny v roce 2020 – VF TractorMaster Hybrid, VF TractorMaster a VF CombineMaster.

Záruka se vztahuje na hlavní příčiny defektů pneumatik, od materiálových a výrobních vad až po škody způsobené strništěm a riziky na poli. Každá pneumatika, která se stane nepoužitelnou z důvodu, na který se záruka vztahuje, bude opravena, a pokud to nebude možné, přispěje společnost Continental na nákup nové srovnatelné pneumatiky značky Continental. Úroveň náhrady bude určena podle zbývající hloubky dezénu nebo na základě data zakoupení pneumatiky.

Pokud je selhání pneumatiky způsobeno výrobní nebo materiálovou vadou, společnost Continental přispěje na nákup nové srovnatelné pneumatiky po dobu až deseti let od data nákupu původní pneumatiky.

Poškození strništěm často vzniká při jízdě přes ztvrdlé strniště po kukuřici, sóji nebo bavlně. Záruka na zemědělské pneumatiky Continental na takováto poškození trvá po dobu až tří let od data zakoupení. Na defekty pneumatik způsobené neočekávanými, neúmyslně způsobenými nehodami, jako například poškození nebo propíchnutí pneumatiky různými předměty, se vztahuje záruka po dobu až dvou let.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz