Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Giti a GT Radial v Česku s novým distributorem

Giti a GT Radial v Česku s novým distributorem

 
Velkoobchody

pondělí, 24. srpna 2020

Společnost Giti Tire se na přelomu pololetí letoěního roku rozhodla zahájit spolupráci s novým distributorem značek GT Radial v segmentu osobních a Giti v kategorii nákladních pneumatik pro český trh. Po vzájemné dohodě se tak novým distributorem pro Českou republiku stává společnost TASY s.r.o. Společnost TASY je v Česku od roku 2018 výhradním distributorem osobních pneumatik značky Giti a od nadcházející zimní sezony nově rozšíří výhradní distribuci také o značku GT Radial. Portfolio nabízených nákladních pneumatik pak doplní o kompletní sortiment nákladních pneumatik Giti.

 

„Společnost TASY vnímáme jako stabilního a silného partnera s velkým technickým i personálním zázemím. Věřím, že rozšířením spolupráce o další značku a také o sortiment nákladních pneumatik povede k výraznému prohloubení spolupráce a posílení našich značek na českém trhu,“ říká Petr Čajka, obchodní ředitel ve společnosti Giti Tire pro východní Evropu.

Zdeněk Ševčík ze společnosti TASY vítá nové možnosti k prohloubení spolupráce: „Spolupráci se společností Giti Tire a kvalitu jejich pneumatik jsme si vyzkoušeli už na osobních pneumatikách Giti. Rozšířením sortimentu osobních pneumatik o značku GT Radial nabídneme velkoobchodním zákazníkům širokou škálu rozměrů s možností generování zisku pro jejich podnikání. V poslední době se stále více zaměřujeme na aktivity v oblasti nákladních pneumatik. Se značkou Giti a s širokým sortimentem nákladních pneumatik, vysokou kvalitou a dostupnou cenou věříme, že úspěšné oslovíme velké množství velkoobchodních zákazníků.“

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz