Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Hledejme místo s největší koncentrací pneuservisů v ČR

Hledejme místo s největší koncentrací pneuservisů v ČR

 
ilustracni

čtvrtek, 20. března 2014

Pneu revue hledá pro jeden ze svých příštích článků tip na místo v České republice, které se vyznačuje nebývalou koncentrací míst prodeje, resp. servisu pneumatik. Tedy místo s co největší konkurencí v oblasti pneuservisu. Může se jednat o ulici či jen její část, obec, část města… Spíše nám jde o koncentraci pneuservisů na menším místě než je město, ale může se jednat o menší obec.

 


Budeme rádi za každý tip, který nám pošlete. Napište specifikaci místa a počet servisů, které se v něm nacházejí. Tipy můžete posílat anonymně. Autoři těch tipů, o nichž v Pneu revue napíšeme, budou odměněni poukázkou na nákup PHM v hodnotě 1000 Kč. Budeme rádi, když tuto výzvu rozešlete i svým kolegům z branže. Pomůžete tím ke vzniku zajímavého článku z pneuservisní branže. Pište do diskuze na tomto webu, nebo nám tip zašlete přímo do redakce na info@pneurevue.cz Předem  děkujeme.

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Michal
Michal Myslíš Čendo co se množství koncentrace týče? Rozhodně autoservisy, ty začínají dřít těžkou bídu z nouzí....
úterý, 25. března 2014
 
Michal
Michal Praha 4 - Libuš, Kunratice a Braník, páč je to pomezí, tak tady to není tak tragické...jako takhle, aspoň o těch, které vím, protože všechny ulice by tady člověk asi neprolezl, ale vidím to tak na 15-20. Upřímně, není to tu takový průser. Kamarád má servis v Malešicích a tam jich je na jedné ulici 9.
pondělí, 24. března 2014
 
BF
BF Když vezmu že můj servis je střed a dám kružítkem nastavení 2km, je to celkem 15 pneuservisů které mají v názvu pneuservis pro lidi z ulice. Samozřejmně v blízkém okolí jsou pak další. V každé vesničce či obci i několik.
pondělí, 24. března 2014
 
Hrouda
Hrouda V Litoměřicích a okolí je zhruba 16 pneuservisů ( Pneuservisů které to mají v názvu firmy) , ale i dost dílen od garáží po auto dílny kde je možné přezout pneu . Některé se otevřou hned co se vrátí pán montér z pekáren a nebo mu skončí služba na strážnici ,kde pracuje jako městský strážník . některé jen o sobotě a neděly .V Litoměřicích žije bezmála 25 tisíc obyvatel, ovšem spolu se sousedními městy Terezín, Bohušovice nad Ohří a Lovosice, které na Litoměřice téměř navazují, tvoří aglomeraci se skoro 40 tisíci obyvateli.
pondělí, 24. března 2014
 
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz