Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Marketingová spolupráce Giti - Sparco

Marketingová spolupráce Giti - Sparco

 
giti

pondělí, 3. dubna 2023

Společnost Giti Tire uzavřela dohodu o společném brandingu se značkou Sparco, předním světovým výrobcem automobilových bezpečnostních systémů a závodního vybavení pro motoristický sport. Dohoda se zaměřuje výhradně na značku Giti a pokrývá několik oblastí, zejména majitele výkonných sportovních a SUV vozů. Slogan „Giti – Powered by Sparco®“ se začne objevovat na bočnicích klíčových rozměrů vysokovýkonných UHP pneumatik od roku 2024.

 

Bude vyjadřovat sdílené filozofie a hodnoty obou společností, jako je závodění, výkony, bezpečnost a udržitelnost. K dispozici distributorům pneumatik značky Giti a prodejcům, kteří jsou v přímém kontaktu s koncovými zákazníky, bude i volnočasové oblečení značky.  Sparco je rovněž dodavatelem široké řady herního vybavení a toto technické oblečení a vybavení bude k využití i pro zavedené Giti eSports aktivity.

Značka Sparco byla založena v italském Turíně v roce 1977 a má dlouholetou pevnou pozici v historii motoristického sportu. Téhož roku uvedla na trh ohnivzdorný závodní overal, který dokázal odolat požáru po dobu jedenácti  sekund, což byl tehdejší rekord. Od té doby neustálý výzkum a vývoj umožnily dosažení těch nejlepších výsledků a výkonů ve svém oboru.

Sparco je volbou těch nejlepších týmů a jezdců po celém světě a dnes má na seznamu více než 300 globálních partnerství se špičkovými hráči v motorsportu. Mezi ty nejvýznamnější patří například Red Bull Racing a McLaren ve formuli 1. V segmentu OEM je Sparco dodavatelem do prvovýbavy mnoha prestižních výrobců včetně Lamborghini, Ferrari, Bugatti, Ford, Stellantis, Dallara a řady dalších.

Stefan Brohs, ředitel evropského marketingu v Giti Tire, řekl: „Filozofie obou značek je zaměřena na bezpečnost, výkony, výzkum a vývoj  a v neposlední řadě i udržitelnost, což činí obě značky tak jedinečnými a úspěšnými. Hodláme nadále společně využívat těchto základních hodnot a vzájemně se tak posouvat k ještě větší dokonalosti.”

„Sparco má dlouhodobé  cenné zkušenosti v oblasti automotive a myšlenka partnerství s Giti při vývoji řady ultravýkonných pneumatik - Giti – Powered by Sparco® - nám umožňuje vytvořit most mezi našimi hlavními oblastmi podnikání, doplnil Niccolò Bellazzini, brand manažer značky Sparco.

 

 

 
 
 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz