Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Mazda má nový servisní program

Mazda má nový servisní program

 
Auta

pondělí, 25. června 2012

Společnost Mazda zavedla u autorizovaných prodejců značky program Mazda Fair Service. Majitelé vozů Mazda, které jsou starší než tři roky mají tak nyní možnost zvýhodněných podmínek na servis v zázemí autorizovaného servisu Mazda.

 


Dobrý technický stav je rozhodně základem bezproblémového provozu každého vozidla. V konečném důsledku také zvyšuje jeho hodnotu při dalším prodeji. Kvalitní servis by neměl být podceňován ani u starších vozidel. Autorizovaný servis pro takové vozidlo znamená zázemí s kvalifikovanými a proškolenými mechaniky, nejnovější diagnostiku, ověřené postupy a použití kvalitních originálních náhradních dílů. Samozřejmě také poskytnutí záruk na servisní úkony a právě použité díly.

Každá prohlídka vozu v autorizovaném servisu se zapisuje do tzv. Elektronické servisní knížky, která perfektně mapuje servisní historii vozu a činí ji transparentní. Při takto zaznamenané prohlídce v autorizovaném servisu se pak navíc do další předepsané prohlídky prodlužuje asistenční služba Mazda Assistance.

Mazda nyní přichází s novým programem Mazda Fair Service. Tento program jednoduše znamená cenovou výhodu na určité náhradní díly u autorizovaných opravců Mazda. Čím je přitom vůz starší, tím vyšší je cenová výhoda pro originální servisní a údržbové díly. Mezi takové díly patří například alternátory, startéry, stěrače a stírátka, brzdové destičky a obložení, brzdové kotouče a bubny, baterie, žárovky, katalyzátory, spojky a spojkové díly, tlumiče odpružení, vodní pumpy, tlumiče výfuku, chladiče a hadice nebo vzduchové a olejové filtry. 

„Mazda v mnoha testech nezávislých institucí i odborných časopisů potvrdila, že nabízí velmi spolehlivý produkt,“ říká Alexej Kiriakovský, generální ředitel společnosti Mazda pro Čechy a Slovensko. „I spolehlivý produkt ale vyžaduje kvalitní servis a občasnou kontrolu, aby dosáhl takových výsledků, jako třeba Mazda6, Mazda5 a Mazda3, které okupují první dvě příčky testu německého časopisu Auto Bild na 100.000 km ,“ dodává Kiriakovský.

Program Mazda Fair Service platí v síti participujících autorizovaných opravců Mazda. Seznam je k dispozici na www.mazda.cz.

Tisková zpráva
Ilustr. foto

Napsal: redakce

 
 
 

Komentáře k článku

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz