Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Nokian spustil soutěž o jízdu s Häkkinenem

Nokian spustil soutěž o jízdu s Häkkinenem

 
Nokian

čtvrtek, 15. dubna 2021

Nokian Tyres spustil v Česku netradiční soutěž na podporu prodeje svých pneumatik. Soutěž trvá až do 30. dubna 2021 a její hlavní výhrou je lekce bezpečného řízení včetně neopakovatelného zážitku jízdy s dvojnásobným mistrem světa F 1 Mikou Häkkinenem.

 

Dále citujeme z tiskévé zprávy k akci:

Princip této unikátní soutěže je jednoduchý, při nákupu sady letních nebo celoročních pneumatik Nokian Tyres získáte možnost zaregistrovat se do soutěže. K dispozici je při nákupu celé sady pneumatik, až do vyčerpání zásob a u příslušných dealerů, také čepice mistra ve Formuli 1 s jeho podpisem. Mimo hlavní cenu – tedy lekci bezpečnosti řízení včetně jízdy přímo s Mikou Häkkinenem – mohou účastníci soutěže vyhrát například i prvotřídní elektrokola.

„Tato jedinečná spotřebitelská soutěž pro české a slovenské zákazníky, vám poskytne možnost se nejen osobně setkat s ambasadorem naší značky Nokian Tyres, a ikonou světové soutěže Formule 1. Ale také prožít jedinečný osobní zážitek ve formě jízdy přímo s Mikou Häkkinenem na okruhu v Mostě. Poslechnout si jeho rady a doporučení jak správně a bezpečně řídit i v extrémních situacích, obohatí i ty nejotrlejší či zkušené řidiče. Nezapomeňte se tedy do naší letní soutěže zaregistrovat co nejdříve,“ vysvětluje Martin Dražík, produktový manažer pro Evropu ve společnosti Nokian Tyres.

Proč si pořídit nové letní nebo celoroční pneumatiky Nokian Tyres?

Prémiové pneumatiky pocházející od finského výrobce s více než osmdesátiletou tradicí.

2letá rozšířená garance na výměnu vybraných pneumatik v případě jejich poškození.

Bezpečné pneumatiky, které sklízejí úspěchy a ocenění v testech auto-moto magazínů

Produkty vyvinuté a testované profesionály, včetně finské F1 legendy Miky Häkkinena. Ten se podílel na vývoji Nokian Powerproof a testování Nokian Powerproof SUV.

Šance vyhrát skvělé ceny, pokud si koupíte sadu letních nebo celoročních pneumatik a zaregistrujete svůj nákup do 30. dubna 2021.

CO PŘESNĚ ZÍSKÁTE - KROMĚ BEZPEČNÝCH PNEUMATIK PRO SVÉ AUTO

(Podmínky platí pouze při registraci vašeho nákupu před 30. dubnem 2021.)

Jedinečnou šanci vyhrát lekci řízení a jízdu s Mikou Häkkinenem, dvojnásobným mistrem světa ve Formuli 1

Vy a váš host máte možnost si zajezdit s Mikou Häkkinenem, zúčastnit se kurzu bezpečné jízdy a setkat se s odborníky z Nokian Tyres

Možnost vyhrát špičkové elektrokolo

Tři stylová elektrokola pro tři šťastné výherce, každé v hodnotě 65.000,-Kč dle vlastního výběru od firmy Akumo.cz

Dvouletou rozšířenou garanci

Rozšířená garance je bezplatná zákaznická záruka, kdy od kteréhokoliv autorizovaného prodejce Nokian Tyres dostanete nový, odpovídající produkt zdarma, pokud u původní pneumatiky dojde k náhodnému poškození.
Na pneumatiky Nokian Rockproof, Weathreproof SUV, Rottiva HT a eLine 2 se dvouletá rozšířená garance bohužel nezvtahuje. Pokud jste si tyto pneumatiky koupili, můžete se zaregistrovat jen do letní soutěže.

Speciální dárek – kšiltovka s podpisem Miky Häkkinena zdarma

Za nákup čtyř letních nebo celoročních pneumatik (17palců a větších) v kamenné prodejně získáte unikátní kšiltovku s podpisem Miky Häkkinena (kšiltovky jsou k dispozici pouze do vyčerpání zásob).

 
Nokian
 
 
 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz