Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » O čem se dočtete v prvním letošním čísle?

O čem se dočtete v prvním letošním čísle?

 
Pneuservisy_-_objekty

pondělí, 24. ledna 2022

Tak např. nahlédneme do nejvyšších pater nadnárodní společnosti Trelleborg, která má rozsáhlé aktivity také v Česku. Vrcholový manažer světového výrobce pneumatik dnes nemá úplně lehké spaní. Odvětví zažilo dva mimořádně tvrdé roky, které začaly virem a poté zmutovaly do celé šňůry problémů, od rostoucích cen vstupů, přes zpřetrhání dodavatelských řetězců až po kritický nedostatek některých surovin a materiálů potřebných pro výrobu pneumatik. Výrobci dnes musí myslet daleko za tradiční vývojový cyklus svých produktů.

 

Legislativa a očekávání koncových zákazníků nutí výrobce zkoumat nové materiály a dosahovat vyšší udržitelnosti ve své činnosti, zatímco vyvíjející se technologie s sebou nese rostoucí zaměření na konektivitu a služby.  Odpovídá Paolo Pompei, prezident Trelleborg Wheel Systems (TWS).

Dočtete se o plánech nové franšízové sítě, která má vyrůst v Česku. Společně s námi navštívíte společnost Hebnar pneu Tovéř, která sídlí nedaleko Olomouce a podniká v maloobchodu, ale především velkoobchodu. Je to velmi inspirativní pohled na podnikání v současné komplikované době. Dalším cílem naší návštěvy bude tentokrát Liberec. U koho? Nechte se překvapit.

V dalším článku se zaměříme na interiéry pneuservisů – čekárny, showroomy a podobná místa. Někdy to jsou skoro malá muzea s drahými exponáty, jindy zase z prostor pro zákazníky sálá teplo – a to doslova, protože jsme narazili i na jeden takový prostor s krbem. Jindy zase showroom mapuje historii firmy za téměř tři dekády – prostě kreativitě se meze nekladou. Většina podnikatelů v oboru si nedovede pneuservis bez prostor pro zákazníky představit.

Dalším tématem bude pracovní doba –  kolik dní v týdnu a hodin denně jsou servisy ochotny pracovat? Co se vyplatí a co už ne.

Přineseme samozřejmě řadu produktovým novinek, poohlédneme se za zimní sezonou a podíváme se na pokrok v oblasti pneu bez vzduchu. Bude toho hodně, co na váš čeká v Pneu revue č. 1/22, které vychází 11. března. 

Foto: rajpneu.cz

 
 
 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz