Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Pirelli zavádí vzdělávání dealerů on-line

Pirelli zavádí vzdělávání dealerů on-line

 
Pirelli

středa, 29. dubna 2020

V záplavě iniciativ, kterými společnost čelí omezením vyvolanými pandemií Covid-19, nezapadla ani snaha společnosti Pirelli udržet komunikaci a informovanost svých dealerů a obchodních týmů. Od poloviny března se mohou dealeři a zaměstnanci výrobce účastnit on-line školení, která doplnila již existující nástroje, jako e-learningový program Tyrecampus a tzv. Obchodní akademii Pirelli. Cílem je nastavit nové formy komunikaci s obchodními zástupci, které by mohly být předobrazem toho, jak bude pneumatikářský trh fungovat v budoucnu.

 

Iniciativa spočívá v zasílání interaktivního e-mailu jednou za týden, jehož obsah je zaměřený na obchodní strategie, informace o produktových řadách Pirelli, vysvětlování různých iniciativ (např. udržitelný rozvoj, dodavatelské řetězce v oblasti přírodního kaučuku, hodnoty značky) a také na procesy v oblasti zeštíhlování a zefektivněn procesů ve sféře  managementu obchodu a služeb.

Pirelli má k této formě komunikace řadu kanálů, od klasického e-mailu, přes B2B stránky, e-learningové platformy, webináře, aplikace pro virtuální schůzky, stejně jako bohatý obsah od různých článků, přes manuály, rozhovory, video tutoriály a technické kurzy. Pro dealery – ať už pneuservisy nebo autoservisy – jsou všechny tyto kanály volně přístupné kdykoli, pokud jsou on-line. V roce 2019 se e-learningu Pirelli tak či onak zúčastnilo na 6000 dealerů, přičemž rozvoji těchto nástrojů nahrává i fakt, že řada materiálů je k dispozici v národních jazycích, přičemž jazyková dostupnost se stále rozšiřuje.

Pro obchodní zástupce jsou zase k dispozici webové semináře pro digitální a zákaznický marketing. Jsou zaměřeny na využití digitálních příležitostí pro interakci s klienty a pomáhají tak překlenout současné složité období, kdy je omezena osobní komunikace na minimum.

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz