Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Pneu revue vstříc dalšímu ročníku

Pneu revue vstříc dalšímu ročníku

 
ilustracni

úterý, 9. ledna 2018

Letos na podzim tomu bude již 23 let, co vyšlo první číslo Pneu revue. Za tu dobu časopis i jeho on-line komunikační platforma zanechaly viditelný otisk na českém i slovenském pneuservisním trhu. Do nového roku vstupujeme s mnoha plány a zajímavými tématy, která si zaslouží zpracování.

 

Co si přečtete v prvním letošním čísle? Hlavním tématem čísla jsou pneumatiky na konci životnosti, látka, která zvláště v poslední době budí velké emoce. Jako vždy se pokusíme zmapovat situaci na trhu a dáme slovo zainteresovaným subjektům. A svůj tradičně osobitý pohled na věc představí i náš inkognito dopisovatel Shambo. Letos budeme pokračovat v mapování pneuservisu ve velkých městech České republiky – na řadě jsou České Budějovice.

Ještě tento týden nás čeká první zahraniční cesta. Bude to návštěva velkého evropského distributora pneumatik v Nizozemí, o němž si přečtete reportáž již v prvním čísle. Podívejte se na naše další redakční plány zde. Nejsou to pochopitelně všechna témata, se kterými se letos v Pneu revue setkáte. Těšíme se, že i vy čtenáři budete jako tradičně součástí našeho širšího redakčního týmu. Sledujte Pneu revue v roce 2018. A přejeme dobrou trefu a situaci pevně v rukách. 

 
 
 

Komentáře k článku

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz