Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Prinx Chengshan má evropský sklad

Prinx Chengshan má evropský sklad

 
prinx

úterý, 27. července 2021

Od prvního května letošního roku může značka zásobovat své velkoobchodní zákazníky ze všech koutů Evropy z nového evropského centrálního skladu. Provozuje jej evropská pobočka Prinx Chengshan Tire Europe GmbH a nachází se na jihu Německa. Zpočátku bude skladovat výhradně osobní pneumatiky Fortune.

 

Společnost Prinx Chengshan se rozhodla urychlit otevření evropského skladu kvůli neustále rostoucím nákladům na přepravu a také kvůli narůstajícím problémům s dodavatelskými řetězci na trase Asie -  Evropa.

Thomas Wohlgemuth, evropský výkonný ředitel společnosti Prinx Chengshan, řekl: „Otevření našeho prvního evropského skladu pneumatik v Německu, kde máme od roku 2019 také naše evropské sídlo, je milníkem v našem úsilí rozvíjet a prohlubovat strategické a dlouhodobé vztahy s klíčovými evropskými distributory. Otevření centrálního skladu v Evropě je dalším krokem v naší růstové strategii.“ Navzdory skutečnosti, že společnost Prinx Chengshan Tire Europe bude s centrálním skladem operativnější a flexibilnější, zdůrazňuje, že nenabízí přímý prodej. Již nyní se plánuje naskladnění dalších produktů, které navážou na značku Fortune. Do roku 2019 měla čínská společnost Prinx Chengshan evropské zastoupení v Púchově na Slovensku.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz