Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Prinx Chengshan se prezentuje v Rumunsku

Prinx Chengshan se prezentuje v Rumunsku

 
prinx

pátek, 5. května 2023

Společnost Prinx Chengshan Europe se bude od 6. května prezentovat na veletrhu Autonet Mobility Show v Rumunsku. Na nejvýznamnějším rumunském veletrhu pro trh s náhradními díly představí společnost osobní a užitkové y své značky Chengshan. Očekává se, že letošní ročník veletrhu Mobility Show přiláká více než 3 000 odborných návštěvníků z oblasti údržby, oprav a služeb souvisejících s provozem motorových vozidel.

 

V roce 2023 se tradiční akce pro rumunské obchodníky s náhradními díly uskuteční nedaleko Turdy. Místem konání bude nové distribuční centrum distributora autodílů Autonet. Otevření centra, které je vybaveno nejmodernějšími technologiemi skladovacích systémů, je zároveň startovním signálem pro veletrh - a vrcholem pro odborné publikum z automobilového průmyslu.

Výrobce pneumatik Prinx Chengshan je se společností Autonet úzce spojen již šest let prostřednictvím strategického partnerství. Autonet je výhradním distributorem značky Chengshan v Rumunsku. 

"Společnost Autonet má ve svém programu pneumatiky pro osobní i užitkové vozy naší značky Chengshan," vysvětluje Adrian Costache, obchodní ředitel pro Evropu. Společně se svým týmem představí na veletrhu Mobility Show (stánek B9) aktuální zajímavosti z produktového portfolia Chengshan.


 

 
prinx
 
 
 
 
 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz