Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Síla v jednoduchosti

Síla v jednoduchosti

 
Servisni_technika

čtvrtek, 14. června 2012

Americký výrobce servisní techniky Gaither Tool Inc. jde tak trochu proti proudu současných trendů. Zatímco většina ostatních výrobců se snaží oslňovat technickými finesami a „vychytávkami“, které však obvykle nejdou za hranice kosmetických, designových či ergonomických vylepšení, Gaither spoléhá na jednoduchost a funkčnost. A jeho převážně ruční stroje a nářadí nacházejí příznivce nejenom v konzervativnější Americe, ale i u evropských zákazníků.

 

O produktech Gaither jsme již v Pneu revue několikrát psali, např. v souvislosti s řešením pro mobilní servis pneumatik (Pneu revue č. 1/2011). Nejvíce však značku Gaither v očích evropských zákazníků zřejmě proslavilo tlakové dělo Bazooka. „Nestačíme je dovážet. A hodně jsme jich prodali i u vás v České republice,“ řekl nám na stánku firmy Gaither její evropský zástupce Ralph Dubbeldam a hned vysypal jména tří českých firem, se kterými spolupracuje. Právě nová generace Bazuky (dovolme si český přepis tohoto názvu) byla jedním z nejčastěji poptávaných výrobků na stánku. Bazuka XL je druhou generací výrobku, jehož první generace byla uvedena po obchodním názvem Bazuka 6L. XL je určena pro odrážení patek větších nákladních pneumatik, má pozměněný design a lepší ergonomii.

V sortimentu zůstává i Bazuka 6L, která láká kompaktní velkostí, nízkou hmotností a velice účinným automatickým systémem uvolňování vzduchu (RAR – Rapid Air Release). Oba modely Bazuky mají certifikaci TÜV/CE.

Dalším novým produktem na stánku Gaitheru byl mobilní pneuhydraulický zvedák GT4532, který firma nazývá „vlajkovou lodí“ mezi svými mobilními zvedáky. A do třetice Gaither představil jednoduchý ruční stroj na montáž a demontáž pneumatik GT12770 pro kola do velikosti až 22“ , který bude dodáván vedle již existujícího modelu GT12280 Bead Saver System.(foto)

Napsal: redakce

 
 
 

Komentáře k článku

K tomuto článku nejsou vloženy žádné komentáře.

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz