Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Van den Ban během zimní sezony

Van den Ban během zimní sezony

 
Velkoobchody

středa, 7. září 2016

Přestože zimní sezona v Evropě se zdá být ještě daleko, holandský mezinárodní distributor pneumatik Van den Ban Autobanden B.V. (VDB) již připravil svůj zimní sortiment. První pneumatiky různých rozměrů a značek pro nadcházející zimní sezonu již byly vyloženy na centrálním skladu v Hellevoetsluis – NL.

 

VDB má velmi široký a pestrý sortiment zimních pneumatik pokrývající všechny pneumatiky pro osobní,lehké nákladní vozy a 4x4 / SUV. To znamená, že sortiment zimních pneumatik se tvoří opět z více skladových položek, než v předchozích letech a to samé platí pro celoroční pneumatiky, které jsou samozřejmě dostupné během celého roku. Větší důraz byl kladen na UHP a SUV/4x4 segment, kde se počet skladových zásob a druhů položek značně navýšil. Van den Ban nabízí mnoho různých značek od prémiových značek, až po nejrůznější značky v ekonomické třídě.

Gripmax

Produktová řada pro 4x4 / SUV značky Gripmax byla rozšířena o nový dezén “Status Pro Winter“ pro užití v zimním období. Dezén čítá 17 rozměrů od R17 do R21. Ke stávajícímu zimnímu dezénu, ​​s označením “Stature M/S“ bylo přidáno 8 nových rozměrů pro vozy SUV. Nové rozměry byly přidány pro rozměry od R16 do R21 a tím se tedy navýšila celková nabídka tohoto zimního dezénu, na 55 rozměrů.

 

Petlas
Turecká značka Petlas, je již v sortimentu VDB pár let a získává stále více na popularitě. Ve 120 rozměrech VDB nabízí široký sortiment zimních pneumatik až do rozměru R19 se silným důrazem na UHP a SUV. Tato značka také nabízí i celoroční pneumatiky.

Hifly
Exkluzivní značka Hifly, vyrobena speciálně pro VDB, stále získává na své síle. Také nabídka značky Hifly byla rozšířena o zimní dezény. Pro vozidla SUV byly přidány 3 nové rozměry pro zimní použití. Celkově se pro zimní a celoroční použití nabízí ve více než 110  velikostech. Pro zimní období je to přibližně v 60 rozměrech a pro celoroční použití, je k dispozici 53 rozměrů. Také v letošní zimní sezoně věříme, že bude rostoucí počet zákazníků, kteří si vyberou značku Hifly, která je dobře dostupná.

Privátní značka Novex
Novex je privátní značka pneumatik společnosti VDB po mnoho let a může být považována za její charakteristickou značku. Novex vyjadřuje to, co společnost znamená: má široký sortiment, konkurenční ceny a zákaznickou podporu. V této době se počet pneumatik značky Novex  pro zimní a celoroční použití zvýšil na více než 100 rozměrů a tato značka je stále více populární. V zimním dezénu nabízí Novex Snow Speed ​​pneumatiky v 59 rozměrech. Pro osobní vozy jsou k dispozici ve 47 rozměrech. Dostupné jsou v rozmezí od 145/80 R13 do 225/45 R17 a pro lehké nákladní automobily ve 12 rozměrech a to od 165/70R14C do 215/65 R16C. Celoroční pneumatiky jsou k dispozici ve 42 rozměrech a to jak pro osobní vozy, tak i pro lehké nákladní automobily.

Široká nabídka v zimním sortimentu umožní rychle reagovat na neustálé změny na trhu a s dobrou dostupností v kombinaci s rychlým a spolehlivým dodáním, Van den Ban podporuje zákazníky s cílem pomoci jim rozvíjet jejich vlastní podnikání.

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz