Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Van den Ban nabízí Armstrong a řadu dalších novinek

Van den Ban nabízí Armstrong a řadu dalších novinek

 
vdb

úterý, 25. února 2020

Takřka 1,5 milionu pneumatik skladem a téměř 11 000 různých skladových položek – to nabízí velkoobchod s pneumatikami Van den Ban Autobanden B.V. (VDB). V nastupující sezoně se VDB ještě více zaměří na celoroční pneumatiky, aniž by však ztratil ze zřetele pneumatiky letní. Společnost nabízí vynikající dostupnost letních a all season dezénů a perfektní mix od prémiových po budgetové pneumatiky. S řadou oblíbených výlučných a privátních značek (Novex & Goldline) se zákazníci VDB mohou odlišit a plně se spolehnout na širokou podporu.

 

Armstrong: značka s historií
VDB s hrdostí vrací do Evropy značku Armstrong. Značka těží ze sta let zkušeností v kombinaci s nejnovější technologií, což spoluvytváří vysoce kvalitní produkt. V letních dezénech je k dispozici 156 různých rozměrů ve třech vzorcích: Blu-Trac PC (osobní), Blu-Trac HP (UHP) a Tru-Trac SU (SUV). Součástí sortimentu jsou i celoroční pneumatiky pro osobní vozidla a SUV: BLU-TRAC PC FLEX a TRU-TRAC SU FLEX, celkem jsou k dispozici v 25 rozměrech. Tyto pneumatiky all season se symbolem 3PMSF jsou navrženy pro optimální pružnost a garantují vysokou míru jízdního komfortu ve všech klimatických podmínkách.

Letos budou představeny také zimní pneumatiky Armstrong v dezénech Ski-Trac PC (osobní) a Ski-Trac HP (UHP) ve 34 velikostech. Všechny osobní pneumatiky jsou dodávány s výjimečnou zárukou TUFF 360 Warranty. Na rok 2021 je plánováno i uvedení nákladních pneumatik.

Hifly: další expanze
VDB je již přes deset let hrdým distributorem úspěšné budgetové značky Hifly. Úspěch Hifly spočívá v kombinaci rozsáhlého sortimentu a vynikajícího poměru cena/kvalita. VDB dále rozšířil sortiment Hifly v osobních i celoročních dezénech. V současnosti se sortiment skládá z 240 letních rozměrů a 80 all season rozměrů, všechny s 3PMSF symbolem.

Gripmax: nový dezén all season
Budgetová značka Gripmax je jedním z pilířů VDB v segmentech SUV/4x4. Tato sportovní značka exceluje v sektoru letních a celoročních pneumatik. VDB přidal nový celoroční dezén pro SUV Suregrip A/S, který je následníkem Status Allclimate. Nová pneumatika je dostupná v 55 velikostech od 13 do 22 palců, všechny se zimním symbolem 3PMSF. Řadu Gripmax tvoří pět moderních dezénů ve více než 200 rozměrech.

Aplus: kompletní letní a celoroční sortiment
S budgetovou značkou Aplus nabízí VDB rozsáhlý sortiment více než 210 letních rozměrů pro osobní, LUV a 4x4 vozidla a 60 velikostí celoročních pneu pro osobní a SUV/4x4.

Total Tyre Supplier pro malý i velký byznys
VDB se prezentuje jako Total Tyre Supplier (totální dodavatel pneumatik) a garantuje, že jeho zákazníci mají své sklady permanentně plně připravené. K tomu slouží jak místní sklad v Brně, tak přímé dodávky z centrálního distribučního centra v Nizozemsku (1,5 mil. pneumatik).

Mluvíme česky
VDB zaměstnává česky hovořící personál v odděleních Sales i After-Sales. To umožňuje všem zákazníkům pohodlnou komunikaci se společností. Vedoucím obchodního oddělení pro ČR je pan Tomáš Flašar, který je k zastižení na tel. +420 724 985 828 a na e-mailu tflasar@vandenban.nl.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz