Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Vychází podzimní Pneu revue

Vychází podzimní Pneu revue

 
Titulky

středa, 30. srpna 2017

Blížící se konce prázdnin je neklamným znamením toho, že do tisku putuje podzimní vydání Pneu revue. Co se v podzimním čísle 23. ročníku Pneu revue dočtete? Jako vždy je nabité zajímavými články o všem, co se událo a co lze očekávat v nejbližší době ve světě pneumatik a pneuservisu.

 

Např. v rozhovoru čísla hovoří Petr Pospíšil z tuzemského zastoupení značky Nexen Tire. Dozvíte se, proč se zpozdila výstavba evropské továrny Nexenu u Žatce a proč zůstává Nexen ve svých plánech optimistický. Věnujeme se aktuálnímu vývoji v oblasti evropského ochrany trhu před dovozem levných pneumatik z Číny. A hned na dalších stránkách se dozvíte, jak trpí tímto fenoménem sektor nákladních protektorů. Čísla jsou víc než varovná. Navštívili jsme oslavu 20. výročí založení české pobočky Pirelli a byla to dobrá příležitost položit vedení značky pár otázek. Nakousneme téma distribučních řetězců – jak se změnily od naší poslední analýzy před šesti lety. Něco si však necháme na příští číslo. Pravda podle Michelinu, to je další klíčový článek na téma legislativy v oblasti minimální výše vzorku dezénu. Zeptali jsme se na další zkušenosti z provozu mobilního pneuservisu – tentokrát v Děčíně. A hned další reportáž poodkryje „nástrahy“ dalšího velkoměsta v našem letošním seriálu – tentokrát jsme zajeli do Ostravy. Věnujeme se tématu zemědělských pneumatik – segmentu, nad kterým před časem mávli rukou někteří přední výrobci a nyní se do něho s velkou pompou vracejí.

To je jen malý výběr z obsahu podzimního čísla, které najdete ve svých schránkách v nejbližších dnech. Pokud preferujete četbu on-line, číslo je již nyní připraveno ke stažení zde.  

 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz