Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Za 159 dní

Za 159 dní

 
autopromotec

úterý, 6. prosince 2016

Italská Bologna přivítá první návštěvníky výstavy Autopromotec příští rok, ve středu 24. května.

 

Pro nadcházející ročník je připraveno více výstavní plochy a její nové uspořádání. Mezinárodní odborná výstava automobilového příslušenství a poprodejních služeb je pPodle jednotlivých segmentů produktů  tématicky rozdělená. S koncem října pak padl termín pro předběžné rezervace, podle něhož by měla být v podstatě celá výstavní plocha rezervována. Organizátoři registrují ze strany vystavovatelů od roku 2014 nárůst zájmu o 19 %.

Zejména segment pneumatik zaznamenává zvýšený zájem ze strany vystavovatelů a proti loňskému roku bude výstavní plocha pro tržní segment pneumatik téměř dvojnásobná. Nejde samozřejmě pouze o samotné nové pneumatiky, ale prezentovat se budou také výrobci disků kol, výrobci zařízení pro pneuservisy, výrobci protektorů a souvisejícího strojního vybavení, výrobci příslušenství a poskytovatelé služeb.

Renzo Servadei, CEO Autopromotec, současnou situaci komentoval slovy: „Fakt, že máme téměř šest měsíců před konáním výstavy téměř všechnu plochu zarezervovanou, považuji za milník v historii výstavy. To potvrzuje, že Autopromotec plní svou roli výkladní skříně pokrokových a inovativních produktů a je místem setkání odborníků z celé branže automobilového opravárenství a možností výměny jejich zkušeností. Na výstavě Autopromotec mají lidé z branže možnost spatřit, jak se jejich oblast podnikání vyvíjí a jaké přináší inovativní prvky, což vytváří kontext, který návštěvníkům může ukázat jejich budoucí profesní cestu.“

Napsal: redakce

 
autopromotecautopromotecautopromotecautopromotecautopromotec
 
 
 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz