Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » ZD Sloupnice: 20 % servisních úkonů tvoří pneuservis

ZD Sloupnice: 20 % servisních úkonů tvoří pneuservis

 
Lide

pátek, 31. ledna 2020

Čtvrt století jezdí redaktoři Pneu revue po českých a moravských městem a přinášejí našim čtenářům informace o dění v „první linii“ našeho oboru. Lidé z pneuservisů jsou ti, kteří mají ke konečnému zákazníkovi nejblíže, právě to je činí povolanými podělit se o své zkušenosti. Vždy přemýšlíme kam, kdy a za kým se rozjedeme. Někdy se řídíme geografickým klíčem, jindy hledáme partnery k rozhovoru podle aktuálního tématu. Ne jednou se nám stalo, že jsme byli přímo osloveni otázkou „Můžete nás také navštívit?“, nejčastěji si však hledáme partnery k rozhovoru sami, což je případ i řádků, které právě čtete

 

Na internetu jsem našel webové stránky ZD Sloupnice, které mě svou přívětivou grafikou zaměřenou na snadné poskytnutí hledané informace zaujali natolik, že jsem zavolal na telefonní číslo Ing. Beneše. Slovo dalo slovo, týden nato, koncem února, jsme si již seděl v kanceláři nově zrekonstruovaného objektu Mechanizačního střediska ve Sloupnici, které určitě patří svým rozsahem a vybavením k těm velkým servisům, které jsem měl možnost osobně navštívit.

S vedoucím skladu materiálně technického zabezpečení Pavlem Čapkem, který má na starosti i nákup a prodej pneumatik a vedoucím servisního střediska Ing. Petrem Benešem jsem si povídal o pneuservisních službách v celé jejich šíří a to v podmínkách servisního komplexu, který v minulosti vznikl se záměrem opravovat zemědělskou techniku a v případě potřeby i vojenskou. Od pana Čapka jsem se mimo jiné i dozvěděl „Dříve jsme naskladňovali pneumatiky dopředu, zejména ty na osobní auta. Dnes jsou požadavky zákazníků tak specifické, že je nejsme schopni správně odhadnout hlavně na zimní sezónu. Spolupracujeme s obchodními partnery, kteří nám dodají pneumatiky do druhého dne.“ Více si můžete přečíst v Pneu revue č. 1, které vyjde začátkem března.      

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Hrouda
Hrouda „Dříve jsme naskladňovali pneumatiky dopředu, zejména ty na osobní auta. Dnes jsou požadavky zákazníků tak specifické, že je nejsme schopni správně odhadnout hlavně na zimní sezónu. :D Moc krásně řečeno . To já nejsem schopen je přesvědčit, aby si je nekupovaly na internetu a nehledali tu nejlevnější značku na trhu . Protože pořád i když v menší míře na sezonu naskldňuji a mám pro ně spoustu zboží skladem . Je škoda že se ekologie nezabývá tím jak se vozí pneumatiky po čtyřech kusech do všech koutů a řeší blbosti.
neděle, 2. února 2020
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz