Pneurevue.cz » Aktuality » Průmysl » Continental otevírá v Číně testovací centrum

Continental otevírá v Číně testovací centrum

 
na-web

úterý, 12. července 2016

Slavnostní otevření nejnovějšího testovacího centra Continentalu proběhlo v pátek 8.7. v čínské provincii Jiangsu v lokalitě Yancheng.

 

Podle vyjádření představitelů koncernu Continental získává tímto výrobce pneumatik a dodavatel do automobilového průmyslu solidní základ pro technickou podporu a vývoj produktů v Číně. V Yancheng bude Continental spolupracovat s China Automotive Technology & Research Center (CATARC) na testování a zdokonalování pneumatik a dalších produktů a systémů Continental, včetně elektronických a hydraulických brzdových systémů a dalších pokročilých asistenčních systémů. V této první fázi zrodu testovacího centra v Yancheng využívá Continental prostory o rozloze 2500 m2, které sestávají z výzkumných dílen a kanceláří.

„Otevření testovacího centra v Yancheng je v souladu s dlouhodobými plány působení Continentalu na čínském trhu přes vývoj lokálních produktů a seznámení zákaznické veřejnosti se světově špičkovými technologiemi a možnostmi výzkumu a vývoje,“ řekl ve svém projevu Frank Jourdan, prezident Chassis & Safety Division, Continental AG. „V neposlední řadě jsme velmi spokojení z navázání spolupráce s CATARC, kdy nové testovací centrum může přinést na čínský trh nový standard bezpečnostních technologií v automobilech. Je naším cílem naplnit očekávání místního trhu a pomoci Číně dosáhnout lepší úrovně bezpečnosti na silnicích a podpořit realizaci projektu Vision Zero.“

 

Popiska k fotografii: Frank Jourdan (uprostřed) při slavnostním otevření se zástupci CATARC a představiteli lokální vlády.

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz