Pneurevue.cz » Aktuality » Průmysl » Giti Tire: první evropská homologace ve VW

Giti Tire: první evropská homologace ve VW

 
Auta

úterý, 3. dubna 2018

Společnost Giti Tire oznámila svou první evropskou OE homologaci pro prvovýbavu pneumatikami značky Giti ve Volkswagen Group. Pneu GitiSynergyE1 v rozměru 185/70 R14 88H, bude montována na model Seat Ibiza, vyráběný v Martorell ve Španělsku.

 

Pneu GitiSynergyE1 disponuje novou ECO vysokovýkonnou běhounovou směsí a ultra-zaobleným profilem. Vyvinuta s ohledem na snížení CO2 emisí vozidel, výsledkem jsou skvělé jízdní výkony a brzdné schopnosti na suché I mokré vozovce.

Vyvinuty v Německu, všechny testy se uskutečnily na zkušebních polygonech firmy - MIRA ve Velké Británii, Idiada ve Španělsku a ATP v Německu, spolu s dalšími tisící km naježděnými na běžných silnicích po celé Evropě pro vyladění a ověření vlastností a spolehlivosti každé pneu.

Stefan Fischer, ředitel pro technologii výroby a první výbavu v Giti Tire Europe, řekl: “Jsme velmi hrdí na náš první OE kontrakt v Evropě s koncernem Volkswagen Group. To podtrhuje naše ambice na trhu první výbavy a je důkazem vynikající práce Evropského vývojového střediska Giti Tire.”

“Giti Tire již dodává pneumatiky koncernu Volkswagen Group v USA, Brazílii, Číně, a nyní také v Evropě. Prvovýbava pro Seat Ibiza je dalším krokem pro Giti Tire a milníkem v Evropě”, říká Martin Wells, Key Account ředitel OEM Europe v Giti Tire.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz