Pneurevue.cz » Aktuality » Průmysl » Goodyear představí „totální mobilitu“

Goodyear představí „totální mobilitu“

 
Goodyear

pátek, 29. dubna 2022

Goodyear představí v letošním roce své komerční řešení Goodyear Total Mobility na roadshow po třinácti evropských zemích. Turné se bude konat při závodech FIA European Truck Racing Championship a navštíví i řadu míst mimo závodní tratě.

 

Celoroční turné a kampaň pod názvem Drive Results odstartovala 22. dubna ve Francii a poté v květnu zamířila do Velké Británie  a Itálie -  zde na první závody šampionátu trucků v Misanu.

Totální mobilita je navržena tak, aby poskytovala komplexní řešen na podporu vozových parků s cílem snížit uhlíkovou stopu, být konkurenceschopnější a optimalizovat efektivitu každodenních operací. K měření klíčových aspektů „zdraví“ pneumatik se používají nástroje, jako je automatické monitorování tlaku v pneumatikách a sledování hloubky dezénu prostřednictvím Goodyear CheckPoint (snímač Drive-Over-Reader).

Návštěvníci expozice Drive Results mohou očekávat zážitek „šitý na míru“ jejich obchodnímu zaměření. Uvnitř mobilního showroomu bude vystavena nejnovější generace nákladních pneumatik Goodyear, obohacená o prvek rozšířené reality, který hostům ještě více přiblíží integrovanou technologii.

Piotr Czyzyk, generální ředitel Proactive Solutions a Fleet Europe: „Těší nás, že můžeme letos v celé Evropě představit výhody pokročilých řešení  Goodyear Total Mobility. Minulý rok jsme oznámili naší strategickou spolupráci se ZF, která umožní  společně využít naše odborné znalosti v oblasti datové inteligence. Pro dopravní společnosti je získání přímého přístupu ke klíčovým datům o různých prostředcích, jako jsou pneumatiky, nákladní automobily nebo přívěsy, důležitým krokem vpřed při usnadňování jejich digitální transformace. Dnešní vozové parky vyžadují preventivní a normativní informace spolu s komplexními řešeními pro správu vozového parku tak, aby během několika sekund podnikly správné kroky.“

 

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz