Pneurevue.cz » Aktuality » Průmysl » Hankook startuje digitální kampaň

Hankook startuje digitální kampaň

 
Hankook

čtvrtek, 26. března 2015

Digitální kampaň od výrobce pneumatik Hankook Tire pro sportovní fanoušky probíhá v rámci oficiálních sponzorských aktivit pro Evropskou ligu UEFA. Od těchto marketingových aktivit v oblasti sportu si výrobce slibuje efektivní oslovení svých zákazníků na evropských trzích.

 

V pondělí Hankook Tire spustil svoji novou digitální kampaň Hankook Tire Digital Fan Match pro fanoušky fotbalových týmů účastnících se Evropské ligy UEFA. Kampaň je plánovaná na období od 23. března do 27. května a oslovuje fotbalové nadšence a fanoušky fotbalových klubů, kteří v sezóně 2014/15 postoupili do čtvrtfinále.

Od nové digitální kampaně, která je součástí marketingových aktivit výrobce pneumatik v oblasti sportu, se očekává, že v rámci všeobecného nadšení o fotbal intenzivně osloví povědomí evropských spotřebitelů a současně fotbalových fanoušků o značce Hankook Tire. Hankook Tire je již třetí sezónou oficiálním partnerem Evropské ligy UEFA se záměrem neustále posilovat povědomí o značce svých produktů na evropských trzích a to pomocí podpory rozmanitých aktivit v oblasti sportu.

V rámci kampaně mohou fanoušci psát pozdravy svým oblíbeným fotbalovým klubům na největší webový fotbalový portál Goal.com, jakož i přes kanály sociálních médií, např. přes Facebook a Instagram. Kromě toho na webových stránkách kampaně (www.goal.com/beonewithyourteam) proběhne vyhodnocování počtu a obsahu zveřejněných zpráv. Tak se zjistí, který fotbalový klub se může pochlubit nejlepším duchem, tmelící společné nadšení svých fanoušků. Součástí kampaně je také výherní soutěž o vstupenky na jednotlivá utkání, poukázky na ubytování v hotelu a také vstupenky na rozhodující finálový zápas.

Gangseung „Tony“ Lee, vice president pro marketing a prodej ve společnosti Hankook Tire Europe, prohlásil: „Jako oficiální partner Evropské ligy UEFA je společnost Hankook Tire hrd na skutečnost, že se může podílet na další sezóně plné nadšení o fotbal a sdílet povědomí o značce našich produktů mezi evropskými fanoušky. Od této kampaně, která probíhá v Evropě, si slibujeme, že se nám v rámci našich marketingových aktivit v oblasti motosportu a kopané podaří realizovat další významný krok, jak oslovit evropské sportovní fanoušky naší značkou tak, že si naši značku budou ve svém povědomí spojovat se svým regionem“.

Hankook Tire je oficiálním sponzorem Evropské ligy UEFA od roku 2012. Podporuje sportovní aktivity, které jsou oblíbené v regionálních komunitách. Od této činnosti si slibuje významné zvýšení povědomí o značce svých produktů, také na regionální úrovni.

Napsal: redakce

 
Hankook
 
 
 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz