Pneurevue.cz » Aktuality » Průmysl » Kalendář letos vynesl 2 miliony a 44 444 korun

Kalendář letos vynesl 2 miliony a 44 444 korun

 
kalendar-2015

pondělí, 5. ledna 2015

Před vánoci proběhla dražba kalendáře Pirelli pro rok 2015, která vynesla 244 444 korun. Celkový výnos ze všech 14 dražeb v České republice přesáhl již 3milionovou hranici, a činí konkrétně 3 173 107 korun.

 

Charitativní aukce proběhla ve spolupráci s internetovým zpravodajským portálem iDNES.cz a letos jí zaštítila Nadace Agrofert. Její výtěžek putuje jako ve všech předchozích případech na konto Masarykova onkologického ústavu, který peníze tentokráte využije na nákup pasivních antidekubitních matrací.

„Jednotkou každého kalendáře je vždy den a jsem velice rád, že i ten jeden den, kdy probíhá dražba, nám může pomoci k nalezení štědrosti a ochoty pomoci druhým. Kalendář Pirelli není výjimečný jen svou historií, ale také svou přítomností propojenou s celou řadou dobročinných projektů. Včerejší skvělý dražební výnos přispěje na léčbu onkologických pacientů prostřednictvím nákupu antidekubitních matrací, které slouží jako prevence proti proleženinám,“ uvádí Zdeněk Vacl, marketingový manažer Pirelli Tyre Czech.

Masarykův onkologický ústav se sídlem v Brně se zabývá výhradně léčbou onkologických onemocnění. Patří ke špičce ve svém oboru nejen v České republice, ale i v zahraničí. Jsou v něm soustředěny všechny medicínské obory potřebné pro komplexní onkologickou péči. Má k dispozici rovněž nejmodernější diagnostické i léčebné přístroje a kvalitní odborníky. Ročně ústavem projde 170 000 ambulantních a 10 000 hospitalizovaných pacientů.

Kultovní kalendář Pirelli loni slavil 50. výročí. Po speciální edici Helmuta Newtona přišel letos s fotografiemi Stevena Meisela nabitými smyslností, sex-appealem, korzety a latexem.  Na pomoc pro vytvoření díla „Calendar Girls 2015“ si jeden nejúspěšnějších módních fotografů přizval vynikající stylistku Carine Roitfeldovou a přední vizážistku Pat McGrathovou. Na 12 obrazech se objevují přední modelky, mezi nimiž nechybí Brazilky Isabela Fontana a Adriana Lima, Portoričanka Joan Smallová nebo Ruska Natalia Vodianová. České veřejnosti představila kalendář Iva Kubelková.

Podívejte se na fotky z historie kalendářů

Napsal: redakce

 
kal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historiekal-historie
 
 
 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz