Pneurevue.cz » Aktuality » Průmysl » Prometeon uvedl Anteo

Prometeon uvedl Anteo

 
prometeon

pondělí, 1. dubna 2019

„Obr na vaší straně“, to je slogan, který provází novou značku pneumatik Anteo skupiny Prometeon, která po vstupu čínských investorů nahradila bývalou společnost Pirelli Industrial. Demonstruje tak cíl skupiny posunout se od monoznačkového přístupu k tzv. strategii multi-brand, tj. uvádění více značek s cílem pokrýt všechny tržní segmenty a cenové kategorie.

 

„Naše prémiová nabídka stojí i nadále na pneumatikách Pirelli s technologií Prometeon. Současně je ale důležité budovat naše vlastní značkové portfolio. Anteo je první v řadě a demonstruje naši oddanost nákladnímu a autobusovému sektoru,“ uvedl při slavnostním uvedení značky v „hangáru“ Bicocca v Miláně nejvyšší výkonný představitel Prometeonu Giorgio Bruno. Není tak úplně pravdou, že Pirelli byla dosud jedinou značkou této skupiny. Již v éře Pirelli Industrial firma nabízela značku Formula, která zůstává v nabídce i nadále. Tvoří pomyslný „střed“ nabídky, pneumatiky s optimálním poměrem cena – výkon. Anteo se jasně identifikuje se segmentem budget, jehož podíl, jak zástupci společnosti demonstrovali při prezentacích, v Evropě dlouhodobě posiluje (viz hlavní obrázek).

Anteo nabízí šest různých produktových řad. Pro silniční použití tu jsou řady PRO S, PRO D a PRO T, pro smíšený segment on/off pak řady MOVER M, MOVER S a MOVER D. Všechny řady spojuje optimalizovaná směs pro dlouhou životnost, protektorovatelnost, zimní značení 3PMSF a zesílená patka, která zvyšuje odolnost a robustnost. Anteo je vskutku globální značkou, která kromě vlastního produkt  klade důraz na  servis a systémy pro vyšší ekonomiku při správě fleetů.

 
prometeonprometeonprometeon
 
 
 
 
 
 

Komentáře k článku

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz