Pneurevue.cz » Aktuality » Průmysl » Trápení veletrhů nebere konce, Tyrexpo Asia jde "hybrid" cestou

Trápení veletrhů nebere konce, Tyrexpo Asia jde "hybrid" cestou

 
veletrhy

pondělí, 16. srpna 2021

V Singapuru konaný veletrh Tyrexpo Asia již pracuje na alternativním schématu, pokud by se do podzimu zhoršila epidemiologická situace.

 

 Akce byla již jednou o rok posunuta a do jara relativně optimistický výhled dával naději, že Tyrexpo proběhne bez výraznějších omezení. Jenže v polovině srpna pořadatelé oznámili, že dochází k celkovému překreslení již umístěných expozic, aby se vyšlo vstříc vystavovatelům a návštěvníkům, kteří se kvůli imigračním opatřením nebudou moci zúčastnit osobně. Pořadatelé hovoří o „hybridním veletrhu“, na němž se spojí osobní účast s digitální platformou.

Alwin Seow, projektový ředitel veletrhu, řekl: „Pravidla pro cestovní se stále mění každým okamžikem a z rozhovorů s účastníky vyplývá, že jejich vycestování nemusí být vůbec jisté. Proto jsme preventivně zvolili nový model kombinace on-site a on-line akce, který umožní naplnit záměry a cíle účastníků i za situace, která nebude příznivá.“

Stále probíhá příprava živých tiskových konferencí, ale paralelně vznikají i další alternativy založené na on-line přístupu. Akce se koná v Marina Bay Sands Expo & Convention Centre od 17. – do 19. listopadu 2021.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz