Pneurevue.cz » Aktuality » Průmysl » Úspěch Giti v OE: schválení pro Dacia Sandero aLogan

Úspěch Giti v OE: schválení pro Dacia Sandero aLogan

 
giti

úterý, 15. prosince 2020

Úzké vztahy Giti Tire s Groupe Renault byly ještě posíleny výběrem pneumatik GitiSynergyE1 pro první výbava nových modelů Dacia Sandero a Logan.

 

Produkce ve výrobních závodech Renault započala v říjnu s montáží pneu 185/65R15 88H. Pneumatiky GitiSynergyE1 (na snímku) využívají technologii nejnovější vývojové generace a chytrá řešení pro dosažení nízkého valivého odporu při současném zajištění jízdního komfortu a bezpečnosti na suchých i mokrých vozovkách.

Tyto pneumatiky byly vyvinuty v evropském výzkumném a vývojovém středisku Giti Tire v Hannoveru a důkladně testovány na firemním zkušebním polygonu MIRA ve Velké Británii a také v klíčových lokalitách v Německu a Španělsku. 

Počátky spolupráce mezi Giti Tire a Groupe Renault sahají zpět do roku 2014, kdy společnost získala svůj první evropský kontrakt na dodávky do originální výbavy s pneumatikami GT Radial Champiro VP1, vybranými pro modely Renault a Dacia Sandero 2 a Logan 2. Přechodem všech svých OE dodávek ke značce Giti, pneu GitiSynergyE1 byly od té doby montovány na vozy Dacia Sandero, Logan a MCV, zatímco dezén GitiPremium PX1 SUV byl zvolen pro Dacia Duster.

Thomas Franzil, generální ředitel pobočky Giti Tire ve Francii, řekl: “Na globální úrovni máme s Groupe Renault vynikající vztahy, založené na trvalé úrovni našich smluvních dodávek a služeb, a také na skutečnosti, že náš tým je vždy připraven pomoci, kdykoli je to potřeba.”

Martin Wells, ředitel OEM Europe v Giti Tire, dodává: “Od našich prvních OE dodávek v roce 2014 jsme dosáhli v portfoliu Groupe Renault významného zastoupení, a jako vždy je naším cílem vyzdvihnout prémiové výkony našich pneumatik a vysokou úroveň služeb, abychom zajistili i další budoucí projekty.”

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz