Pneurevue.cz » Aktuální číslo » PNEU REVUE 1 / 22 » Novinky velkoobchodu Van den Ban

Novinky velkoobchodu Van den Ban

 
vdb

úterý, 15. března 2022

Van den Ban Group (VDB) nabízí kompletní portfolio letních, celoročních a zimních pneumatik za výhodné ceny, které jsou dodávány s rychlostí, přesností a osobní obchodní podporou.

 

Za posledních padesát let se VDB rozvinul ve spolehlivého mezinárodního dovozce a distributora pneumatik a nabízí široký sortiment více než 35 značek za konkurenceschopné ceny. Se skladovou zásobou 1,5 milionu pneumatik je schopen okamžitě expedovat až 11 000 různých skladových položek (SKU)! V sortimentu najdete všechny cenové segmenty, od prémiových až po budgetové značky.

VDB nabízí vynikající dostupnost pneumatik pro osobní i lehké užitkové vozy, karavany a nákladní vozidla. Je to rovněž vyhlášený specialista segmentu 4x4/SUV s bohatým sortimentem značek, rozměrů a způsobů použití. V reakci na rostoucí poptávku po UHP a prémiových pneumatikách z první výbavy pro elektrická vozidla udržuje VDB rozsáhlý sklad, přizpůsobený aktuální, velmi různorodé poptávce evropských trhů.

Gripmax – nový Inception A/T
Exkluzivní budgetová značka Gripmax je jedním z pilířů aktivit VDB v segmentu SUV/4x4. VDB přidal v této sportovní značce nový jedinečný vzor: Inception A/T (na snímku). Celoroční pneumatika, ideální pro všechny terény, nabízí vyvážený výkon na silnici a poskytuje dobrou přilnavost v terénu na mokru i sněhu. Kromě toho vykazuje dlouhou životnost běhounu. Inception A/T je první terénní pneumatika v tomto cenovém segmentu, která nese symbol 3PMSF! Gripmax Inception A/T je k dispozici ve 25 rozměrových variacích od 15 do 20 palců.

Loni představený Gripmax SureGrip Pro Sport, letní pneumatika pro vysoce výkonná vozidla, má sportovní a moderní UHP vzorek a nese vynikající hodnotu na štítku (přilnavost za mokra A). SureGrip Pro Sport je již k dispozici ve více než 40 rozměrech od 18 po 22 palců a sortiment čeká další rozšíření až na 130 rozměrových variant!

Kompletní řada Gripmax se skládá z devíti moderních vzorů a více než 200 SKU v letním, zimním a celoročním provedení.

Hifly
Již více než 12 let je VDB hrdým výhradním distributorem budgetové značky Hifly. Ta je úspěšná díky své obrovské nabídce pneumatik pro osobní, lehká užitková a SUV vozidla, která se neustále rozšiřuje a má vynikající poměr ceny a kvality. S více než 450 skladovými položkami, dostupnými v letních, zimních a celoročních dezénech, pokrývá Hifly kompletní portfolio poptávky na trhu.

Novex
„Vlajkovou značkou“ VDB je privátní ekonomická značka Novex. Nabízí rozsáhlou řadu letních a celoročních pneumatik pro osobní vozy, SUV/4×4 a dodávky, karavany i přívěsy. Sortiment pneumatik Novex se neustále optimalizuje a rozšiřuje.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz