Pneurevue.cz » Aktuální číslo » PNEU REVUE 2 / 14 » Firestone Performer Row Crop

Firestone Performer Row Crop

 
Firestone

pondělí, 26. května 2014

Firestone svou novou pneumatikou Performer Row Crop reaguje na celosvětový trend zvyšování velikosti a hmotnosti zemědělských strojů. Výzvou pro vývojáře značky Firestone bylo přizpůsobit pneumatiky pro provoz s větším zatížením.

 

Díky vyztužené kostře a ocelovému kordu nabízejí pneumatiky Performer Row Crop možnost převážet těžší nádrže a přepravovat je vyššími rychlostmi při zachování vysoké bezpečnosti a komfortu. Výsledkem je vyšší efektivita při realizaci postřiků. Všechny rozměry pneumatik Firestone Performer Row Crop jsou vybaveny patentovanou technologií vzorku tvořeného žebry se dvěma úhly zakřivení. Díky větší styčné ploše poskytují přibližně o 4 % vyšší trakci než pneumatiky se standardním dezénem. Dezén disponuje navíc velmi dobrou samočisticí schopností, zabraňuje ulpívání bláta na pneumatikách a omezuje narušování půdy, čímž dále přispívá k vylepšené trakci. Pneumatiky Performer Row Crop také umožňují zemědělcům rychlou jízdu na jakémkoli povrchu, což má za následek značné úspory.

Firestone představuje společně s novými pneumatikami Row Crop také logo „Field Care“ na bočnicích pneumatik, které symbolizuje ohled značky na životního prostředí a oddanost technologiím přispívajících k jeho ochraně.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz