Pneurevue.cz » Aktuální číslo » PNEU REVUE 3 / 16 » Počítejte s kvalitou

Počítejte s kvalitou

 
DD_Pneu

středa, 31. srpna 2016

Každá zkušenost je dobrá, i když někdy bolí. V DD PNEU ví, o čem je řeč.

 

Daniel Dorica je věřící člověk. Když s ním koncem devadesátých let nevybíravě naložil jeho dlouholetý a jediný dodavatel, ocitl se na samém dně své podnikatelské kariéry.  Léta dřiny, odříkání, statisíce najetých kilometrů, vybudované kontakty – to vše přišlo rázem vniveč. Jednou, když už bylo opravdu nejhůř, se ve svých myšlenkách obrátil k té nejvyšší autoritě: „Tak už konečně něco udělej, nebo tady všechno zavřu a končím…“

Za pár dnů nato našel v telefonu nepřijatý hovor z ciziny. Když na číslo zavolal, manažer francouzské firmy Schrader mu nabídl zastoupení v České a Slovenské republice.  Do povadlých plachet společnosti DD Pneu se rázem opřel čerstvý vítr. „Čtrnáct dnů po tomto rozhovoru jsem již byl ve Francii a za pár hodin dojednal kontrakt,“ vzpomíná Dorica.  Tím začala nová, dosud nejúspěšnější etapa v historii společnosti DD Pneu.

Selfmademan

Sedíme v  moderní, vkusné a v duchu dnešní doby minimalistické kanceláři majitele firmy DD Pneu, která je součástí tři roky starého obchodního a skladového areálu v centru malebné jihomoravské obce Moravská Nová Ves. Daniel Dorica si k rozhovoru přizval svého služebně nejstaršího a nejbližšího spolupracovníka Simeona Nezbedu, který působí ve funkci obchodního ředitele. Poslouchám příběh člověka, který působí uvolněně, blahobytně, skoro by se řeklo „vysmátě“. Jeho firma právě dovršila dvacetileté jubileum a na první pohled to vypadá, že to všechno byla procházka růžovým sadem. Jenže opak je pravdou. 

 


Celý článek si můžet přečíst v aktuálním vydání Pneu revue 3/2016.    

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz