Pneurevue.cz » Archiv

PNEU REVUE 1 / 08

Charakteristika

Pneu revue je specializovaný magazín typu „business-to-business“ pro oblast prodeje a servisu pneumatik a příbuzná odvětví. Pokrývá všechny aspekty tohoto oboru jak z hlediska prodejců a poskytovatelů služeb, tak i jejich příjemců – zejména vozových parků. Pneu revue monitoruje stav a trendy odvětví v České republice a v evropském a světovém kontextu. Již deset let je respektovaným zdrojem informací a nepřehlédnutelným komunikačním prostředkem, spoluvytvářejícím veřejné mínění.

 
 

Vybrané články

Anketa: Myslíte si, že by pneuservisy měly cenově znevýhodňovat montáž pneumatik, které si zákazník přinese?

Anketa: Myslíte si, že by pneuservisy měly cenově znevýhodňovat montáž pneumatik, které si zákazník přinese?

 

Jana Komínková, GENO Pneu - Pneuservis KOMAS, Brno Každá věc má své klady i zápory. Samozřejmě i prodej pneumatik po internetu. Pro zákazníka to znamená výhodu nízké ceny a pro nás - pneuservisy - velmi podstatné... celý článek »

 
Energy Saver vítala jaro

Energy Saver vítala jaro

 

V polovině února je už v jižní Francii jaro. Silnice lemují malebné pinie, vinice a kvetoucí ovocné stromy, které spolu s teplotami kolem 14 stupňů skutečně již ohlašují nejkrásnější období roku. Cesta od marseillského... celý článek »

 
Matador Winter Grip 2008

Matador Winter Grip 2008

 

Zimní pneumatiky se nejlépe testují na sněhu, ledu a namrzlé vozovce. Takové podmínky však v několika posledních zimách v našich končinách většinou chybějí, a tak nezbývá, než je hledat v horách. Slovenský... celý článek »

 
Oživlá legenda

Oživlá legenda

 

Retro je v módě. Loni v červenci představil Fiat retro verzi malého vozu Fiat 500, jenž se začal prodávat přesně před padesáti lety, a hned s ní získal titul Auto roku 2008. Něco podobného zkusil nyní i italský výrobce... celý článek »

 
Systém zpětného odběru je vyhovující

Systém zpětného odběru je vyhovující

 

Společnost TASY s.r.o. (do roku 2004 Zdeněk Ševčík – TASY) se sídlem v Mokré u Brna se sběrem, tříděním a ekologickým zpracováním použitých pneumatik zabývá již 17 let. Od svého vzniku společnost zajišťovala sběr... celý článek »

 
Pneumatiky a decibely

Pneumatiky a decibely

 

V říjnu minulého roku předložilo Evropské sdružení výrobců pneumatik a kaučuku (ETRMA) komisaři EU pro podnikání a průmysl Günteru Verheugenovi návrh na snížení hlukové zátěže způsobované pneumatikami. Sdružení jím... celý článek »

 
Zimní značka s problémy

Zimní značka s problémy

 

Ministerstvo dopravy zavádí od března novou dopravní značku, která řidičům na vybraných místech přikazuje, aby jeli v autě vybaveném zimními pneumatikami (informaci přinášíme v sekci Aktuality). Problém by podle... celý článek »

 
Tři novinky od V&Š

Tři novinky od V&Š

 

Společnost V&Š z Humpolce přináší na jarní trh tři novinky nejenom pro pneuservisy. První je dvousloupový zvedák bez přejezdu se dvěma motory a elektronickou synchronizací W300S. Má nosnost 3 t a výšku propojovací... celý článek »

 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz