Pneurevue.cz » Archiv

PNEU REVUE 2 / 08

Charakteristika

Pneu revue je specializovaný magazín typu „business-to-business“ pro oblast prodeje a servisu pneumatik a příbuzná odvětví. Pokrývá všechny aspekty tohoto oboru jak z hlediska prodejců a poskytovatelů služeb, tak i jejich příjemců – zejména vozových parků. Pneu revue monitoruje stav a trendy odvětví v České republice a v evropském a světovém kontextu. Již deset let je respektovaným zdrojem informací a nepřehlédnutelným komunikačním prostředkem, spoluvytvářejícím veřejné mínění.

 
 

Vybrané články

Stále je co vynalézat

Stále je co vynalézat

 

Výzkum a vývoj je hybnou silou průmyslu a není náhoda, že nejúspěšnější výrobci jsou na špici sektoru, který jsme si zvykli nazývat R&D (z anglického research and development, výzkum a vývoj). Ne každý den se poštěstí... celý článek »

 
Za málo peněz málo muziky

Za málo peněz málo muziky

 

Jak jsme si už několik let zvykly, před jarní a zimní sezonou se kromě skladů pneuservisů plní pneumatikami i regály hypermarketů. Obchodní řetězce se tak snaží reagovat na poptávku zákazníků, kteří hledají tu nejnižší... celý článek »

 
Řidiči stále věří rezervám

Řidiči stále věří rezervám

 

Při defektu pneumatiky měl dříve řidič jedinou možnost – nahradit „píchnuté kolo“ rezervou. Dnes existuje několik řešení této prekérní situace, ale největší oblibě se u řidičů stále těší rezervní kolo. Zjistil to... celý článek »

 
Český patent má zdokonalit pneumatiku

Český patent má zdokonalit pneumatiku

 

Česká firma Coda Development vyvinula a patentovala konstrukci pneumatiky, která se dokáže za jízdy sama dohušťovat. Firma nyní hledá partnera z automobilového nebo pneumatikářského průmyslu, který by jí pomohl... celý článek »

 
Všechny cesty vedou k zákazníkovi

Všechny cesty vedou k zákazníkovi

 

Jedním z nejzajímavějších fenoménů posledních let v oblasti prodeje pneumatik na českém trhu jsou změny distribučních kanálů. Zatímco před patnácti lety byly cesty zboží k zákazníkovi poměrně přímočaré a dobře čitelné,... celý článek »

 
Nejsou lidi. Co s tím?

Nejsou lidi. Co s tím?

 

Pamatujete na větu, která je v titulku tohoto článku? Okřídlené rčení vyjadřovalo kdysi jeden z hlavních znaků reálného socialismu. O co méně efektivně fungovalo hospodářství a o co rychleji země chudla, o to více si... celý článek »

 
Další omezení hluku zatím nereálné

Další omezení hluku zatím nereálné

 

Stanovisko Evropského sdružení výrobců pneumatik a kaučuku (ETRMA), ve kterém se vyjadřuje k připravovanému snížení hlukové zátěže pneumatik, zůstává stejné jako ve zprávě z minulého roku. V říjnu roku 2007 ETRMA... celý článek »

 
ETRMA proti nekvalitním pneumatikám z Asie

ETRMA proti nekvalitním pneumatikám z Asie

 

Šéf společnosti Pirelli Francesco Gori, který je zároveň prezidentem Evropského sdružení výrobců pneumatik a kaučuku (ETRMA), vyjádřil znepokojení, že plánované standardy Evropské komise týkající se výroby pneumatik... celý článek »

 
Goodyear představil novou generaci RunOnFlat

Goodyear představil novou generaci RunOnFlat

 

Goodyear představil svou nejnovější generaci pneumatik s technologií RunOnFlat, která by podle výrobce měla přinášet četné výhody jak pro spotřebitele, tak pro životní prostředí. Jde mimo jiné o zlepšení komfortu, o... celý článek »

 
Několik tipů do Brna

Několik tipů do Brna

 

Mezi vystavovateli na mezinárodním veletrhu užitkových vozidel, dílů a servisní techniky Autotec 2008, který se uskuteční 4. až 8. června na výstavišti v Brně, se objeví i řada firem zabývajících se prodejem servisní... celý článek »

 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz