Pneurevue.cz » Archiv

PNEU REVUE 4 / 09

Charakteristika

Pneu revue je specializovaný magazín typu „business-to-business“ pro oblast prodeje a servisu pneumatik a příbuzná odvětví. Pokrývá všechny aspekty tohoto oboru jak z hlediska prodejců a poskytovatelů služeb, tak i jejich příjemců – zejména vozových parků. Pneu revue monitoruje stav a trendy odvětví v České republice a v evropském a světovém kontextu. Již deset let je respektovaným zdrojem informací a nepřehlédnutelným komunikačním prostředkem, spoluvytvářejícím veřejné mínění.

 
 

Vybrané články

Neříkat, co děláme, ale dělat, co říkáme

Neříkat, co děláme, ale dělat, co říkáme

 

Jean Vincent Schaffnit nastoupil do funkce ředitele obchodních aktivit společnosti Goodyear Dunlop pro Česko, Slovensko a Maďarsko 1. července 2008, takže již nasbíral dostatek zkušeností, aby si mohl o všech třech... celý článek »

 
Nouzové opravy pneumatik

Nouzové opravy pneumatik

 

V minulém čísle jsme se zmínili o vulkanizačních zařízeních a jejich používání, v předcházejících číslech o lokálních opravách všech typů pneumatik a také o jejich reopravách. Postupně jsme tak prošli tzv. trvalým... celý článek »

 
Marangoni investuje v Německu

Marangoni investuje v Německu

 

Společnost Marangoni Group investuje prostřednictvím své dceřiné společnosti Ellerbrock GmbH částku 6 milionů eur do nového stroje na míchání směsí ve svém závodě v Henstedtu-Ulzburgu. Loňský požár, který v této továrně... celý článek »

 
S4TS: servis strojů nově

S4TS: servis strojů nově

 

Na českém trhu začíná působit sdružení firem zabývajících se servisem strojů a zařízení používaných v pneuservisech. Nese název S4TS (Service for Tire Service) a číslice 4 v jeho logu podle sdružení symbolizuje... celý článek »

 
Pneu-konference s hojnou účastí

Pneu-konference s hojnou účastí

 

Dne 17. září 2009 se v konferenčních prostorách plzeňského pivovaru Prazdroj uskutečnila konference o zásadních otázkách pneubranže. Zúčastnila se jí asi padesátka posluchačů a desítka řečníků. Probírána byla témata... celý článek »

 
Test Autoklubu ČR: malé rozdíly

Test Autoklubu ČR: malé rozdíly

 

Výsledky testu zimních pneumatik provedeného Autoklubem České republiky jsou vcelku povzbudivé. Mezi osmi testovanými zimními plášti jsou totiž jen těsné rozdíly. Srovnání zimních plášťů s jedním letním pak ukazuje... celý článek »

 
Něco málo z techniky

Něco málo z techniky

 

Stejně jako v jiných oborech, i u motorek dochází ke chvályhodnému posouvání technologií z těch nejšpičkovějších oblastí sportovního vývoje dál, do sériové výroby pro běžné spotřebitele. Vzhledem k šíři tematiky si... celý článek »

 
Nová Pneu revue právě vyšla

Nová Pneu revue právě vyšla

 

Tento týden vyšlo letošní poslední číslo Pneu revue. Přinášíme několik ukázek z jeho obsahu. S přáním hezkého víkendu, Vaše redakce celý článek »

 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz