Pneurevue.cz » Archiv

PNEU REVUE 3 / 05

Charakteristika

Pneu revue je specializovaný magazín typu „business-to-business“ pro oblast prodeje a servisu pneumatik a příbuzná odvětví. Pokrývá všechny aspekty tohoto oboru jak z hlediska prodejců a poskytovatelů služeb, tak i jejich příjemců – zejména vozových parků. Pneu revue monitoruje stav a trendy odvětví v České republice a v evropském a světovém kontextu. Již deset let je respektovaným zdrojem informací a nepřehlédnutelným komunikačním prostředkem, spoluvytvářejícím veřejné mínění.

 
 

Vybrané články

EDITORIAL

EDITORIAL

 

Nespokojenost je naší národní povahou. V produktivní sféře si stěžují zaměstnavatelé i zaměstnanci, dělníci i manažeři, bohatí i nemajetní. Často kolem sebe slýchávám, jak tvrdý je konkurenční boj a jak těžké je v... celý článek »

 
AKTUALITY

AKTUALITY

 

Goodyear jde nahoru Uplynulých několik let nebylo pro společnost Goodyear Dunlop zrovna lehkých. Fúze s Dunlopem, největší operace svého druhu v historii, si vyžádala nemalé finanční prostředky, Goodyear se navíc... celý článek »

 
VELKOOBCHOD OČIMA ČTYŘ

VELKOOBCHOD OČIMA ČTYŘ

 

Situace ve velkoobchodu s pneumatikami má více společných znaků, ale také nemálo rysů specifických pouze pro země střední a východní Evropy, kde se klasické a nedeformované tržní vztahy mezi velko-a maloobchodem začaly... celý článek »

 
OSOBNÍ PROTEKTORY A EVROPA

OSOBNÍ PROTEKTORY A EVROPA

 

Na stránkách britského časopisu Tyres & Accessories nedávno proběhla zajímavá diskuze na téma budoucnosti osobních protektorů. V březnovém čísle byl zveřejněn článek redaktorů měsíčníku, který končil chmurnou citací... celý článek »

 
ZELENÝ DIAMANT OD PNEU VRANÍK

ZELENÝ DIAMANT OD PNEU VRANÍK

 

Slušovická firma Pneu Vraník, výrobce osobních protektorů, se stala exkluzivním distributorem technologie Green Diamond. Pneumatiky Green Diamond obsahují tvrdé granule (karbid křemíku a kysličník hlinitý), které se... celý článek »

 
KPLUS 30 TAKÉ U NÁS

KPLUS 30 TAKÉ U NÁS

 

1. září 2005 bude na český trh uvedena nová produktová řada firmy Kraiburg pod názvem Kplus 30. Jedná se o protektorovací běhouny špičkové kvality, jejichž vzorky odpovídají nejfrekventovanějším dezénům nových pneumatik... celý článek »

 
ZVAŽTE, JAKÉ ZÁVAŽÍ

ZVAŽTE, JAKÉ ZÁVAŽÍ

 

V době, kdy vychází toto číslo Pneu revue, máme za sebou první dva měsíce fungování legislativy, která mimo jiné zakazuje používání olova při vyvažování osobních pneumatik. Připomeňme, že v evropském, unijním měřítku má... celý článek »

 
MALÁ SONDA PŘED ZIMOU

MALÁ SONDA PŘED ZIMOU

 

Jaké zimní pneumatiky letos „pofrčí“? Z hlediska výměny pneumatik se zima hlásí o své slovo rok od roku dříve. Většina řidičů, kteří přezouvají na zimní obutí, stále čeká na první sněhové vločky nebo náledí. Přibývá ale... celý článek »

 
PŘESVĚDČTE SVÉ ZÁKAZNÍKY

PŘESVĚDČTE SVÉ ZÁKAZNÍKY

 

Pokud prodáváte zimní pneumatiky, jistě jste se setkali s rozmanitými "argumetny" řidičů, proč jsou tyto pneumatiky zbytečné. Zde je výčet těch nejčastějších a návod, jak přesvědčit o opaku.1. Jsou moc drahé! Nikoliv!... celý článek »

 
PLAKÁT NA PODPORU PRODEJE ZIMNÍCH PNEU

PLAKÁT NA PODPORU PRODEJE ZIMNÍCH PNEU

 

Podívejte se na letošní plakát na podporu prodeje zimních pneu pro následující sezónu. Plakát je přiložen ke každému číslu. Máte-li zájem o čísla navíc, napište si co nejdříve na info@pneurevue.cz celý článek »

 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz