Pneurevue.cz » Archiv

PNEU REVUE 3 / 10

Charakteristika

Pneu revue je specializovaný magazín typu „business-to-business“ pro oblast prodeje a servisu pneumatik a příbuzná odvětví. Pokrývá všechny aspekty tohoto oboru jak z hlediska prodejců a poskytovatelů služeb, tak i jejich příjemců – zejména vozových parků. Pneu revue monitoruje stav a trendy odvětví v České republice a v evropském a světovém kontextu. Již deset let je respektovaným zdrojem informací a nepřehlédnutelným komunikačním prostředkem, spoluvytvářejícím veřejné mínění.

 
 

Vybrané články

Potenciál dalšího růstu

Potenciál dalšího růstu

 

Svým přístupem k byznysu se značka Nokian Tyres, vyrábějící pneumatiky ve finském městě Nokia už od roku 1932, řadí k těm konzervativnějším. Neoslňuje gigantickými reklamními kampaněmi ani bombastickými cíli a plány, k... celý článek »

 
Rakousko: pozor na „pseudozimní“ pneu M+S!

Rakousko: pozor na „pseudozimní“ pneu M+S!

 

V Rakousku smí jezdit osobní automobily od 1. listopadu při zimních jízdních podmínkách pouze se zimní výbavou – tedy s letními pneumatikami a sněhovými řetězy nebo se zimními pneumatikami. Vyvstává tak zajímavá otázka,... celý článek »

 
Pneu a úspory: (zatím) slabé téma

Pneu a úspory: (zatím) slabé téma

 

Průzkum Goodyear Good Driver 2010 na téma „Výběr pneumatik a jejich vliv na spotřebu paliva“ ukázal, že pouze 15 % českých řidičů uvažuje o pneumatice jako o jednom z faktorů, který ovlivňuje spotřebu paliva. Potvrdil... celý článek »

 
Trendy při demontáži a montáži osobních pneumatik

Trendy při demontáži a montáži osobních pneumatik

 

Při pracovních návštěvách v pneuservisech je prakticky vždy položena otázka na výskyt problematických demontáží a montáží osobních pneumatik. Pokud problémy proběhly, tak většinou jsou spojeny s nízkoprofilovými... celý článek »

 
Ledová královna

Ledová královna

 

Ručička rychloměru atakuje devadesátku a za táhlou pravotočivou zatáčkou, jen nějakých osmdesát metrů před námi, poskakuje po silnici losí rodinka. Uježděný sníh na vozovce se třpytí v dopoledním slunci a my jdeme na... celý článek »

 
Pro kvalitní „druhý život“

Pro kvalitní „druhý život“

 

Firma Reifen Ihle, Günzburg (Bavorsko), se již více než 60 let úspěšně zabývá protektorováním pneumatik. Nejnovější úspěchem je spolupráce s divizí pneumatik pro užitková vozidla společnosti Continental AG. Podle... celý článek »

 
BALTYRE s.r.o. – evropské ambice

BALTYRE s.r.o. – evropské ambice

 

Ze země našich nejbližších sousedů pochází velkoobchod BALTYRE s.r.o., který si získal oblibu nejen v Čechách a na Slovensku, ale současně neskrývá zájem i o další evropské trhy, zejména ty, s nimiž nás spojuje podobná... celý článek »

 
Winterhawk ve dvou variantách

Winterhawk ve dvou variantách

 

Značka Firestone završila rozsáhlou modernizaci své výrobní řady zimních pneumatik představením nových typů Winterhawk 2 EVO a Winterhawk 2V EVO. Složení pryžové směsi EVO vychází z nejnovějších technologických poznatků... celý článek »

 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz