Pneurevue.cz » Archiv

PNEU REVUE 1 / 11

Charakteristika

Pneu revue je specializovaný magazín typu „business-to-business“ pro oblast prodeje a servisu pneumatik a příbuzná odvětví. Pokrývá všechny aspekty tohoto oboru jak z hlediska prodejců a poskytovatelů služeb, tak i jejich příjemců – zejména vozových parků. Pneu revue monitoruje stav a trendy odvětví v České republice a v evropském a světovém kontextu. Již deset let je respektovaným zdrojem informací a nepřehlédnutelným komunikačním prostředkem, spoluvytvářejícím veřejné mínění.

 
 

Vybrané články

Budujeme nákupní platformu

Budujeme nákupní platformu

 

Armand Dahi (49) loni povýšil z funkce generálního ředitele dceřiných společností Bridgestonu v Polsku, pobaltských zemích a v České republice do funkce generálního ředitele tzv. východního regionu. Počet trhů, na které... celý článek »

 
Hakkaa päälle!

Hakkaa päälle!

 

Už jsem se smířil s tím, že správně přepisovat název legendární zimní pneumatiky Hakkapeliitta se nikdy nenaučím, a pokud je to i teď špatně, tak vězte, že název sem byl vnesen metodou „Ctrl C“ a „Ctrl V“ přímo z... celý článek »

 
Franšízy a jim  podobné

Franšízy a jim podobné

 

Jaká cesta je ta nejlepší? Severská? Atlantická? Saská? Frankofonní? Nebo samurajská? Odpusťte, ale geografické rozvrstvení světových výrobců pneumatik, kteří vytvořili to, čemu říkáme servisní koncepty či franšízové... celý článek »

 
Opravy pneumatik v minulosti

Opravy pneumatik v minulosti

 

V předcházejících číslech Pneu revue bylo uvedeno několik článků o opravách pneumatik - plášťů. Většinou byly děleny podle typu vozidel, na které byly pláště určeny – osobní, nákladní, zemědělské a průmyslové. Nebo... celý článek »

 
Kde nakoupit a neprohloupit?

Kde nakoupit a neprohloupit?

 

Cesta zboží z továrny ke konečnému zákazníkovi, míněno v přeneseném slova smyslu, je složitý proces, na jehož rychlosti, propracovanosti a efektivitě závisí úspěch či neúspěch na trhu. Ne vždy platí, že nejlepší zboží... celý článek »

 
Technický audit, aneb S čím pracujeme?

Technický audit, aneb S čím pracujeme?

 

Provozovnu Petra Malíka v Hostivicích u Prahy jsem navštívil s přesně vymezeným cílem: pohovořit si o strojním vybavení, které provozovna a používá, o zkušenostech s ním a také o zkušenostech s dodavateli v této... celý článek »

 
Závaží skupiny Wegmann Automotive

Závaží skupiny Wegmann Automotive

 

Odborníci společnosti Wegmann Automotive, světového lídra mimo jiné v oblasti závaží pro vyvažování pneumatik, vysvětlují, na co se zaměřit při montáži vyvažovacích závaží. Při montáži naklepávacího závaží je třeba dbát... celý článek »

 
Novinka  v nejvyšším segmentu

Novinka v nejvyšším segmentu

 

Michelin v lednu představil novinku v nejvyšším výkonovém segmentu osobních pneumatik – dezén Pilot Super Sport. Prodej vozidel v nejvyšším výkonovém spektru je na vzestupu. je na vzestupu. V následujících pěti letech... celý článek »

 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz