Pneurevue.cz » Archiv

PNEU REVUE 2 / 11

Charakteristika

Pneu revue je specializovaný magazín typu „business-to-business“ pro oblast prodeje a servisu pneumatik a příbuzná odvětví. Pokrývá všechny aspekty tohoto oboru jak z hlediska prodejců a poskytovatelů služeb, tak i jejich příjemců – zejména vozových parků. Pneu revue monitoruje stav a trendy odvětví v České republice a v evropském a světovém kontextu. Již deset let je respektovaným zdrojem informací a nepřehlédnutelným komunikačním prostředkem, spoluvytvářejícím veřejné mínění.

 
 

Vybrané články

Náš obor je jako neřízená střela

Náš obor je jako neřízená střela

 

Tomáš Devátý je obchodním manažerem společnosti CD Motor, která pro český trh zastupuje pneumatiky Cooper. Podle Devátého patří Cooper do premiového segmentu a i když se tato značka v ČR původně etablovala jen jako... celý článek »

 
Nelegální kola: obchod stále kvete

Nelegální kola: obchod stále kvete

 

Na trhu je k dostání bohatá nabídka nehomologovaných kol. Spotřebitelům, kteří jejich nákupem ušetří pár stovek, se však do rukou dostává zboží neznámé kvality. O nemilá překvapení přitom není nouze. Velké riziko... celý článek »

 
B2B platformy jsou již standardem

B2B platformy jsou již standardem

 

Stejně jako se webové obchody rozmáhají v maloobchodu, jejich rozkvět je zřejmý i v oblasti business-tobusiness (B2B). Fungují jako rozhraní sloužící k realizaci velkoobchodních zakázek. A nikdo se tomu nediví, čas... celý článek »

 
Reklama s odstupem dekády

Reklama s odstupem dekády

 

„Už to není, co to bývalo,“ daly by se jednoduše shrnout reklamní aktivity výrobců a prodejců pneumatik dnes a před deseti lety. Srovnání investic do reklamy v pneumatikářském oboru v rozmezí deseti let ukazuje, že... celý článek »

 
Navštěva v protektorově

Navštěva v protektorově

 

Protektorování nákladních pneumatik je rychle se rozvíjející odvětví, jehož význam roste s tím, jak roste tlak na hospodárnost, efektivitu a udržitelný rozvoj. Mezi léty 2010/2009 zaznamenalo odvětví protektorování... celý článek »

 
Stavíme nový pneuservis

Stavíme nový pneuservis

 

Volba lokality pro nový pneuservis nebo autoservis je na první pohled jednoduchá. Snad každého napadne, že správné je takové místo,kde bude provozovna hodně vidět. Nejlépe někde u frekventovanésilnice. Pro začátek... celý článek »

 
Dojezdové pneu a jejich servis

Dojezdové pneu a jejich servis

 

Název tohoto článku by měl čtenářům napovědět, že existují systémypneumatik na osobní a SUV vozidla, určené na nouzový dojezd i po částečnénebo úplné ztrátě tlaku. Nutno podotknout, že název dojezdové pneumatiky není... celý článek »

 
Technicky audit, aneb S čím pracujeme

Technicky audit, aneb S čím pracujeme

 

V minulém čísle jsme přišli s prvním z technických auditů, v rámci kterých budeme pravidelně hodnotit vybavení pneuservisů a jejich styl práce. Tentokrát jsme navštívili AUTO PNEU VULKÁN v Praze 4 - Šeberově. Majitelé... celý článek »

 
Autoservis: zajem o pneu roste

Autoservis: zajem o pneu roste

 

Pneuservisy musejí čelit značné konkurenci, nejprve jim koncem devadesátých let začaly klesat tržby kvůli prodejům pneu v hypermarketech, pak přišel rozmach internetových prodejů. I když pneuservisům klesaly tržby,... celý článek »

 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz