Pneurevue.cz » Archiv

PNEU REVUE 3 / 11

Charakteristika

Pneu revue je specializovaný magazín typu „business-to-business“ pro oblast prodeje a servisu pneumatik a příbuzná odvětví. Pokrývá všechny aspekty tohoto oboru jak z hlediska prodejců a poskytovatelů služeb, tak i jejich příjemců – zejména vozových parků. Pneu revue monitoruje stav a trendy odvětví v České republice a v evropském a světovém kontextu. Již deset let je respektovaným zdrojem informací a nepřehlédnutelným komunikačním prostředkem, spoluvytvářejícím veřejné mínění.

 
 

Vybrané články

Editorial

Editorial

 

„Po delší době se v naší branži dá říct, že bude možné si vytvořit solidní zisk pro další rozvoj našich firem.“ To je názor jednoho z účastníků naší internetové diskuze a já s ním souhlasím. Dodávám však, že v tom... celý článek »

 
Trh si jde svou cestou

Trh si jde svou cestou

 

Věděli jste, že servisní síť BestDrive působí vedle ČR také třeba v Austrálii či Malajsii a že značka Barum má v koncernu Continental celkem výsadní postavení? A že díky nové jednotné komunikační strategii se už... celý článek »

 
Stačilo prodat 4 – 5 strojů měsíčně

Stačilo prodat 4 – 5 strojů měsíčně

 

V souvislosti s dvacetiletým výročím firmy MOTORTEC GATE, jsme navštívili tuto společnost, abychom zjistili, jak si stojí v pokrizovém období. V rozhovoru s jednatelem Petrem Findejsem přišla řeč i na čínské stroje,... celý článek »

 
Už u vás byli? Řeč je o inspekci v servisu

Už u vás byli? Řeč je o inspekci v servisu

 

Stejně tak jako do restaurace, kam chodíte na oběd, může přijít na kontrolu hygienik, pneuservis mohou navštívit inspektoři České obchodní inspekce. Ale nemusíte se bát, že vaše kola budou brát někam na převážení. Tak... celý článek »

 
Za kulisy vývoje

Za kulisy vývoje

 

Přichází nová zimní pneumatika Barum Polaris 3. Domácí značka svůj sortiment obměňuje v souladu s životními cykly odpovídajícího segmentu a letošní launch nového produktu spojila se startem populární Barum Czech Rally... celý článek »

 
Normální je zaplatit

Normální je zaplatit

 

Pan Ladislav Drbout je ve svých 70 letech stále aktivní a hýří nápady. I když každodenní „exekutivu“ při řízení dvou velkých pneuservisů v Pardubicích a v nedaleké obci Mikulovice již předal blízkým rodinným... celý článek »

 
Srovnání servisních strojů (I)

Srovnání servisních strojů (I)

 

Značka, nebo uspořená kačka? Otázka, kterou řeší každý z nás při nákupu jakéhokoli zboží. Připlatit si a získat vyšší kvalitu, delší životnost a prestižní značku, nebo ušetřit a akceptovat třeba levnější materiály,... celý článek »

 
Mobilní servisování nákladních pneumatik

Mobilní servisování nákladních pneumatik

 

Před více než deseti lety začaly některé pneuservisní firmy nabízet, kromě služeb v kamenných provozovnách také služby typu mobilního pneuservisu. Především se to týkalo servisování nákladních a autobusových pneumatik,... celý článek »

 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz