Pneurevue.cz » Archiv

PNEU REVUE 4 / 11

Charakteristika

Pneu revue je specializovaný magazín typu „business-to-business“ pro oblast prodeje a servisu pneumatik a příbuzná odvětví. Pokrývá všechny aspekty tohoto oboru jak z hlediska prodejců a poskytovatelů služeb, tak i jejich příjemců – zejména vozových parků. Pneu revue monitoruje stav a trendy odvětví v České republice a v evropském a světovém kontextu. Již deset let je respektovaným zdrojem informací a nepřehlédnutelným komunikačním prostředkem, spoluvytvářejícím veřejné mínění.

 
 

Vybrané články

Marangoni v Německu do nové etapy

Marangoni v Německu do nové etapy

 

„Marangoni konsoliduje svou přítomnost na německém trhu,“ takto poněkud tajemně znělo hlavní téma novinářského setkání, které společnost Marangoni uspořádala první den nového školního roku na severu Německa. Kolega z... celý článek »

 
Zima 2011: průběžná zpráva

Zima 2011: průběžná zpráva

 

V Pneu revue č. 3/2011 jsme přinesli článek Zbrojení na zimu, ve kterém jsme vás informovali hlavně o letních přípravách a předzásobování, pro které se rozhodla naprostá většina pneuservisů. Začátkem listopadu byl čas... celý článek »

 
Budou majitelé prémiových vozů stále kupovat jen prémiové pneumatiky?

Budou majitelé prémiových vozů stále kupovat jen prémiové pneumatiky?

 

U příležitosti předávání cen ALD Automotive Fleet Awards 2011 (píšeme též na str. 7) navštívil Prahu generální tajemník Sdružení evropských výrobců automobil ACEA Ivan Hodáč. Muž který je v každodenním kontaktu s top... celý článek »

 
 Poradí si

Poradí si

 

V minulé Pneu revue jsme obnovili rubriku testů užitkových automobilů, Volkswagen Amarok patří také do této kategorie, i když z trochu jiného soudku, než Mercedes Sprinter z předchozího vydání. Proč bychom doporučili... celý článek »

 
MOBILNÍ SERVISOVÁNÍ NÁKLADNÍCH PNEUMATIK II

MOBILNÍ SERVISOVÁNÍ NÁKLADNÍCH PNEUMATIK II

 

V minulém čísle jsme se v první části podívali na činnost nabízenou některými pneuservisními firmami, a to servisování nákladních pneumatik mimo kamenné provozovny. Jedná se o tzv. mobilní servisování, především pro... celý článek »

 
Michelin cílí na střed

Michelin cílí na střed

 

Pro střední a vyšší střední kategorie osobních vozů je určena nová letní pneumatika Michelin Primacy 3. Od února příštího roku se bude vyrábět ve 38 rozměrech ve velikostech od 15 do 18 palců, přičemž těžiště bude v... celý článek »

 
Editorial

Editorial

 

Ačkoli Vy, čtenáři Pneu revue a tedy z valné části podnikatelé a zaměstnanci v oblasti prodeje a servisu pneumatik, v této chvíli asi řešíte jiné problémy, než jsou výsledky testů pneumatik, já bych se u tohoto fenoménu... celý článek »

 
Nová Pneu revue

Nová Pneu revue

 

Právě vychází letošní poslední číslo Pneu revue. Přinášíme několik ukázek z jeho obsahu. Vaše redakce celý článek »

 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz