Pneurevue.cz » Archiv

PNEU REVUE 1 / 12

Charakteristika

Pneu revue je specializovaný magazín typu „business-to-business“ pro oblast prodeje a servisu pneumatik a příbuzná odvětví. Pokrývá všechny aspekty tohoto oboru jak z hlediska prodejců a poskytovatelů služeb, tak i jejich příjemců – zejména vozových parků. Pneu revue monitoruje stav a trendy odvětví v České republice a v evropském a světovém kontextu. Již deset let je respektovaným zdrojem informací a nepřehlédnutelným komunikačním prostředkem, spoluvytvářejícím veřejné mínění.

 
 

Vybrané články

Pirelli a F1: dějství druhé

Pirelli a F1: dějství druhé

 

Tiskové centrum závodní trati Yas Marina v Abu Dhabí (Spojené arabské emiráty) by o běžném lednovém dni zřejmě zelo prázdnotou. Jenže 25. leden 2012 nebyl dnem obyčejným: ostrov Yas, který před dvěma vstoupil do... celý článek »

 
-34°C aneb Testovacím řidičem na vlastní kůži

-34°C aneb Testovacím řidičem na vlastní kůži

 

Redakce Pneu revue měla možnost si vyzkoušet práci testovacího řidiče v novém zkušebním polygonu společnosti Bridgestone ve švédském Vidselu. Na jeden den se tak stal naším šéfem bývalý pilot formule 1 Stefano... celý článek »

 
Jarní probouzení

Jarní probouzení

 

Co můžeme očekávat od nadcházející jarní sezony? Lidé z pneuservisů i velkoobchodů mají vesměs střízlivá očekávání a nepočítají s tím, že by během letošního jara byla například dramaticky velká poptávka po letních... celý článek »

 
Výzvy pro vývojáře, užitek pro dopravce

Výzvy pro vývojáře, užitek pro dopravce

 

Energetická účinnost užitkových pneumatik v návaznosti na novou legislativu, to bylo hlavním tématem „kulatého stolu“, který loni před koncem roku uspořádal Continental za přítomnosti svých vývojářů. Hlavní slovo měl... celý článek »

 
Bruselské nálepky na obzoru

Bruselské nálepky na obzoru

 

S prvním letošním vydáním Pneu revue nemůžeme opomenout jednu významnou legislativní novinku letošního roku. Jak doslova uvádí evropská směrnice č. 1222/2009, jde o takzvané „Označování pneumatik s ohledem na palivovou... celý článek »

 
Do pneuservisu se smartphonem

Do pneuservisu se smartphonem

 

Digitální svět mění i pneu obor, to už asi nikoho nepřekvapí. Zajímavý pneuservisní úhel pohledu přinesl nedávno americký časopis Modern Tire Dealer. U nás pneuservisy přivádějí ke zlosti hlavně prodeje pneumatik přes... celý článek »

 
Yokohama s vůní pomeranče

Yokohama s vůní pomeranče

 

Zhruba před rokem představila Yokohama první řadu pneumatik BluEarth. Po jednom roce už je tu další generace s označením BluEarth AE-01. Ve čtyřiceti rozměrech od 155/80R13 79T po 205/55R16 91H budou k dispozici... celý článek »

 
Známý boxér a jeho pneuservis

Známý boxér a jeho pneuservis

 

Málo kdo ví, že známý reprezentant v boxu z osmdesátých a devadestátých let – Ladislav Husárik dnes provozuje svůj pneuservis, který je nedaleko prodejen Baumax a Tesco v Ústí nad Labem. A Husárikova cesta od boxu k... celý článek »

 
Historie v kostce aneb Byl jsem u toho... V

Historie v kostce aneb Byl jsem u toho... V

 

Tentokrát bych se s vámi rád podělil o zážitky ze sportovního servisu Barum v oblasti automobilového sportu. Mé vyprávění by mělo postihnout vše zajímavé a důležité (z mého pohledu), co se odehrálo v rozmezí let 1974 –... celý článek »

 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz