Pneurevue.cz » Archiv

PNEU REVUE 4 / 05

Charakteristika

Pneu revue je specializovaný magazín typu „business-to-business“ pro oblast prodeje a servisu pneumatik a příbuzná odvětví. Pokrývá všechny aspekty tohoto oboru jak z hlediska prodejců a poskytovatelů služeb, tak i jejich příjemců – zejména vozových parků. Pneu revue monitoruje stav a trendy odvětví v České republice a v evropském a světovém kontextu. Již deset let je respektovaným zdrojem informací a nepřehlédnutelným komunikačním prostředkem, spoluvytvářejícím veřejné mínění.

 
 

Vybrané články

BLIZZAK LM-25 4X4

BLIZZAK LM-25 4X4

 

BMW X5/X3, VW Touareg, Lexus RX300, Volvo XC90, Porsche Cayenne – to je kategorie vozů, pro něž je určena nová lamelová zimní pneu Blizzak LM-25 4x4. Poptávka po pneu 4x4 s lamelami se za poslední tři roky v Evropě více... celý článek »

 
NOKIAN i3: "VELKÉ"  TECHNOLOGIE PRO "MALOU" PNEU

NOKIAN i3: "VELKÉ" TECHNOLOGIE PRO "MALOU" PNEU

 

Zatímco velcí výrobci pneumatik se předhánějí ve vývoji a výrobě sofistikovaných výkonných pneumatik, tak trochu v ústraní zájmu zůstává „velkoobjemový“ sektor. Nesmíme však zapomínat, že v evropském měřítku je jeho... celý článek »

 
NAŠÍM ARGUMENTEM JSOU ČINY

NAŠÍM ARGUMENTEM JSOU ČINY

 

Prodávat na vyspělých evropských trzích pneumatiky s nápisem „Made in Turkey“ na bočnici vzbuzuje řadu otázek. Pro Pneu revue na ně odpověděl ředitel rakouské společnosti AUTOPLUS GmbH Michael Gänsthaler, která se již... celý článek »

 
DOJMY Z KRAJE TULIPÁNŮ

DOJMY Z KRAJE TULIPÁNŮ

 

European Road Transport Show, evropský autosalón užitkových automobilů, který se konal ve dnech 14. – 22. října v Amsterdamu, prodal veškerou plochu výstaviště RAI. Zúčastnilo se jej na 310 vystavovatelů (10 % z nich... celý článek »

 
BVB UVÁDÍ SMARTIRE

BVB UVÁDÍ SMARTIRE

 

Počátkem září uvedla prostějovská společnost BVB Czech Republic na český trh nový systém pro monitorování tlaku v pneumatikách od kanadského výrobce SmarTire. Monitorovací systém tlaku SmarTire je založen na bezdrátovém... celý článek »

 
KAM S NIMI?

KAM S NIMI?

 

Problémy s likvidací starých pneumatik se objevily jen o málo později než potíže se starými automobily. Zatímco u aut je řešení nabíledni – protože převážnou část použitého materiálu tvoří železo – likvidace pneumatik... celý článek »

 
PRVNÍ PREMIO PNEUSERVIS V ČESKU

PRVNÍ PREMIO PNEUSERVIS V ČESKU

 

U příležitosti otevření prvního servisu řetězce Premio u nás jsme požádali o rozhovor managera konceptu Premio v České republice Jana Šipana. Můžete říci, co se zavedením servisního konceptu Premio změní pro... celý článek »

 
SMĚR ZOHOR

SMĚR ZOHOR

 

Společnost Ihle, přední český a evropský velkoobchod s pneumatikami, přemístila své aktivity ze západočeských Chlumčan o několik set kilometrů dál na východ. Hlavní sklad pro Českou republiku (ale i další středo- a... celý článek »

 
SERVISNÍ TECHNIKA 2006

SERVISNÍ TECHNIKA 2006

 

Podrobný přehled nabídky strojů, zařízení a spotřebního materiálu pro pneuservisy v souboru pdf najdete:           zde nebo si jej odtevřete z odkazu Servisní technika 2006 na homepage. Ostatní články tohoto čísla... celý článek »

 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz