Pneurevue.cz » Archiv

PNEU REVUE 1 / 06

Charakteristika

Pneu revue je specializovaný magazín typu „business-to-business“ pro oblast prodeje a servisu pneumatik a příbuzná odvětví. Pokrývá všechny aspekty tohoto oboru jak z hlediska prodejců a poskytovatelů služeb, tak i jejich příjemců – zejména vozových parků. Pneu revue monitoruje stav a trendy odvětví v České republice a v evropském a světovém kontextu. Již deset let je respektovaným zdrojem informací a nepřehlédnutelným komunikačním prostředkem, spoluvytvářejícím veřejné mínění.

 
 

Vybrané články

EDITORIAL

EDITORIAL

 

V poslední době se v souvislosti s pneumatikářskou branží hovoří o tzv. komodizaci odvětví. Co to znamená? Pneumatika se podle této teorie stává kusovým zbožím, komoditou, u něhož už nehraje žádnou roli značka, země... celý článek »

 
AKTUALITY

AKTUALITY

 

VW Golf a Bora budou jezdit na pneumatikách Hankook  Společnost Hankook Tire Co. uzavřela s německou automobilkou Volkswagen smlouvu o dodávce pneumatik. Pro modely Golf a Bora bude dodáno 540 000 pneumatik ročně. Z... celý článek »

 
ZIMNÍ ZKUŠENOST POD LOMNICKÝM ŠTÍTEM

ZIMNÍ ZKUŠENOST POD LOMNICKÝM ŠTÍTEM

 

Koncem ledna zorganizovala společnost Matador Púchov první ročník akce Matador Winter Drive Experience, při které si více než 40 novinářů z Polska, Ruska, Maďarska, Chorvatska, Anglie, Irska, Česka a Slovenka vyzkoušelo... celý článek »

 
ZMĚNÍ SE FORMA TESTOVÁNÍ?

ZMĚNÍ SE FORMA TESTOVÁNÍ?

 

Statistika bývá někdy označována za přesný součet nepřesných údajů. Totéž by se s trochou nadsázky dalo říci i o testech pneumatik, které provádějí redaktoři různých médií. Shodli se na tom účastníci pravidelného... celý článek »

 
PRODEJ PNEU NA INTERNETU

PRODEJ PNEU NA INTERNETU

 

Internetový obchod se v České republice již dávno stal samozřejmou a oblíbenou formou obchodování jak pro kupce, tak pro prodejce. Obchod s pneumatikami není v tomto směru výjimkou, a proto jsme se pokusili získat... celý článek »

 
KOLA SE TOČÍ DÁL

KOLA SE TOČÍ DÁL

 

Společnost ALCAR Bohemia s.r.o., největší dodavatel litých a ocelových disků v Česku, učinil další převratný krok ve svém bezmála desetiletém působní na našem trhu. Začátkem ledna otevřel moderní skladový a... celý článek »

 
PERSPEKTIVNÍ SEGMENT

PERSPEKTIVNÍ SEGMENT

 

Zatímco počty registrovaných nových aut rostou pouze uměřeně a v některých kategoriích dokonce klesají, skupina terénních automobilů, offroadů a tzv. SUV se naopak delší dobu těší pozornosti motoristů a množství jejích... celý článek »

 
DLOUHÁ CESTA K PROSAZENÍ

DLOUHÁ CESTA K PROSAZENÍ

 

Vývoj tzv. supersinglů – zvlášť širokých pneumatik nahrazujících u nákladních aut tzv. dvoumontáž – je velkou technickou výzvou pro inženýry, ale jejich prosazení na trhu je velmi zdlouhavý proces: od vývoje výrobku... celý článek »

 
KRÁSA A DOKONALOST

KRÁSA A DOKONALOST

 

Letošní kalendář Pirelli je asi nejodvážnější z celé edice. Proto také vzbudil mimořádnou pozornost, někde dokonce pozdvižení. To pro ty, kteří nechápou jeho jednotu formy s obsahem a kteří na něj hledí jako na... celý článek »

 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz