Pneurevue.cz » Archiv

PNEU REVUE 2 / 06

Charakteristika

Pneu revue je specializovaný magazín typu „business-to-business“ pro oblast prodeje a servisu pneumatik a příbuzná odvětví. Pokrývá všechny aspekty tohoto oboru jak z hlediska prodejců a poskytovatelů služeb, tak i jejich příjemců – zejména vozových parků. Pneu revue monitoruje stav a trendy odvětví v České republice a v evropském a světovém kontextu. Již deset let je respektovaným zdrojem informací a nepřehlédnutelným komunikačním prostředkem, spoluvytvářejícím veřejné mínění.

 
 

Vybrané články

EDITORIAL

EDITORIAL

 

Gumárenská branže je pro mě něčím novým, do čeho teprve pronikám. Vždy jsem rozuměl pouze tomu, jaký rozměr pneumatik mám na auto dát a zhruba jaký tlak bych v nich měl mít. Všeobecně lidé nevěnují svému obutí zdaleka... celý článek »

 
DVANÁCTÁ V ŘADĚ

DVANÁCTÁ V ŘADĚ

 

Scorpion ATR: pro široké použití Jednou z nejvyšších hodnot dobrých značek je tradice. Nová pneumatika Pirelli Scorpion ATR, určená pro vozy SUV a off-road, ji má opravdu bohatou. Navazuje na jedenáct úspěšných generací... celý článek »

 
MODERNÍ FIRMA S TRADICÍ

MODERNÍ FIRMA S TRADICÍ

 

Značka Mitas je asi nejčastěji spojována s pneumatikami pro motocykly. Společnost s bohatou historií však vyrábí také pneu pro nákladní a průmyslová vozidla, zemědělské stroje, vysokozdvižné vozíky a dokonce i malá... celý článek »

 
GUMAŘI NABÍDLI NOVÁ TÉMATA

GUMAŘI NABÍDLI NOVÁ TÉMATA

 

Největší výrobci pneumatik zaujali na letošním 76. ročníku Ženevského autosalónu svá tradiční místa, nicméně jejich stánky působily poněkud „vzdušnějším“ dojmem než v minulosti. Bylo to tím, že v expozicích ubylo... celý článek »

 
STÁLE HODNĚ OTAZNÍKŮ

STÁLE HODNĚ OTAZNÍKŮ

 

Zájem o pneumatiky typu runflat přicházel zatím téměř výlučně z oblasti první výbavy. Dnes se situace obrací – první „silnější ročníky“ těchto pneumatik z let 2003/4 se blíží ke konci své životnosti a jejich majitelé se... celý článek »

 
NÁKLADNÍ PROTEKTORY

NÁKLADNÍ PROTEKTORY

 

Wetest pneu nabízí přesnější kontrolu Mělnická společnost Wetest pneu, největší výrobce studených protektorů v České republice, je tradičním technickým inovátorem odvětví. Posledním přírůstkem do moderního... celý článek »

 
SLUŽBY STÁLE VÝZNAMNĚJŠÍ

SLUŽBY STÁLE VÝZNAMNĚJŠÍ

 

Výrobci pneumatik se dnes doslova předhánějí v nabídce služeb pro nákladní vozové parky. Pneumatiky jsou stále častěji jen jednou ingrediencí komplexního přístupu, i když tou velmi významnou. Výrobci pneumatiky... celý článek »

 
PALETY Z AVEXU

PALETY Z AVEXU

 

V oblasti výroby speciálních palet pro gumárenský průmysl je úspěšnou, moderní firmou. V posledních letech společnost Avex Trade, spol. s r.o., stabilizovala svou pozic na trhu, prošla personálními změnami, postavila... celý článek »

 
REIFEN ESSEN 2006

REIFEN ESSEN 2006

 

Ve dnech 23. – 25. května proběhla v Essenu 24. mezinárodní výstava gumárenského průmyslu a produktů, které s tímto odvětvím souvisejí. Na 450 vystavovatelů předvedlo své novinky a služby, stejně jako inovativní... celý článek »

 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz