Pneurevue.cz » Archiv

PNEU REVUE 3 / 06

Charakteristika

Pneu revue je specializovaný magazín typu „business-to-business“ pro oblast prodeje a servisu pneumatik a příbuzná odvětví. Pokrývá všechny aspekty tohoto oboru jak z hlediska prodejců a poskytovatelů služeb, tak i jejich příjemců – zejména vozových parků. Pneu revue monitoruje stav a trendy odvětví v České republice a v evropském a světovém kontextu. Již deset let je respektovaným zdrojem informací a nepřehlédnutelným komunikačním prostředkem, spoluvytvářejícím veřejné mínění.

 
 

Vybrané články

AKTUALITY

AKTUALITY

 

Inženýři společnosti BBS se stále snaží přicházet na nové způsoby, jak snižovat váhu disků z lehkých slitin, které společnost vyrábí. A to ruku v ruce se stoupajícími nároky na bezpečnost. Sladění takto konfliktních... celý článek »

 
PREZIDENT ROKU 2006

PREZIDENT ROKU 2006

 

Ing. Miroslav Jursa stojí v čele tuzemského zastoupení společnosti Goodyear od úplných počátků, které sahají až do roku 1992. Letos se mu za jeho dlouholeté úsilí o budování a rozvoj značek koncernu Goodyear dostalo... celý článek »

 
LEASINGOVÉ SPOLEČNOSTI A PNEUMATIKY

LEASINGOVÉ SPOLEČNOSTI A PNEUMATIKY

 

I kdybychom analyzovali nabídku ještě podrobněji, bez zpětné vazby by to mělo jen poloviční hodnotu. O názor jsme proto požádali i „druhou stranu barikády“, leasingové společnosti, které pneuservisní služby ve velkém... celý článek »

 
KOLA OD SPECIALISTY LÁKAJÍ

KOLA OD SPECIALISTY LÁKAJÍ

 

Zájemců o litá kola v České republice přibývá. Společnost ALCAR BOHEMIA, s.r.o. která na našem trhu působí již od roku 1998, zastupuje značky litých kol AEZ, BBS, Dotz, Dezent, Enzo a Mangels. Spolu s litými prodává... celý článek »

 
POD KUNĚTICKOU HOROU JE KONKURENCE SILNÁ

POD KUNĚTICKOU HOROU JE KONKURENCE SILNÁ

 

Krajina kolem Pardubic je pouze mírně zvlněná, ale nabízí množství vodních ploch, lákajících v letním horku ke koupání. Náš úkol zde byl ale jiný – sehnat letní pneumatiky v běžném rozměru 195/65 R15 a rychlostním... celý článek »

 
TYRES & ACCESSORIES OSLAVIL 60

TYRES & ACCESSORIES OSLAVIL 60

 

Letos v červnu uplynulo 60 let od publikování prvního čísla časopisu Tyres & Accessories, specializovaného odborného časopisu pro průmysl pneumatik a jejich prodej, který je dnes předním periodikem svého druhu nejenom... celý článek »

 
BLÍŽÍ SE NASYCENÍ TRHU?

BLÍŽÍ SE NASYCENÍ TRHU?

 

Hliník jako materiál ztrácí na tempu, hlavní pozornost se věnuje povrchové úpravě. Řeč není o karosériích automobilů, kde je trend spíše opačný, ale o litých kolech, kde hliník zažívá trochu ústup ze slávy. Rozhodně... celý článek »

 
PNEUSERVIS U ŘEKY

PNEUSERVIS U ŘEKY

 

V okolí Litoměřic je pneuservis Prolips již dlouhou dobu známou firmou. A to v dobrém slova smyslu. Svou živnost provozuje Václav Lipš již od roku 1996, tenkrát začínal ještě uprostřed Žalhostic, vesnice několik... celý článek »

 
PŘEDČASNÁ ZTRÁTA

PŘEDČASNÁ ZTRÁTA

 

Tragicky zahynul na moři. Jeho koníček – rybaření – se mu stal osudným u pobřeží Bretaně na severu Francie 26. května 2006. Jeho loď se na rozbouřeném moři převrátila, tělo pohltily vlny a vydaly je až, když veškerá... celý článek »

 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz