Pneurevue.cz » Archiv

PNEU REVUE 2 / 07

Charakteristika

Pneu revue je specializovaný magazín typu „business-to-business“ pro oblast prodeje a servisu pneumatik a příbuzná odvětví. Pokrývá všechny aspekty tohoto oboru jak z hlediska prodejců a poskytovatelů služeb, tak i jejich příjemců – zejména vozových parků. Pneu revue monitoruje stav a trendy odvětví v České republice a v evropském a světovém kontextu. Již deset let je respektovaným zdrojem informací a nepřehlédnutelným komunikačním prostředkem, spoluvytvářejícím veřejné mínění.

 
 

Vybrané články

I na venkově lze dělat ¨"leasingovky"

I na venkově lze dělat ¨"leasingovky"

 

Nedaleko Kladna, u rychlostní silnice R7, se nachází nevelká vesnička Makotřasy. Že i zde je možné úspěšně provozovat pneuservis, nám dokázal Martin Kympl. Některým čtenářům Pneu revue možná toto jméno připadá povědomé.... celý článek »

 
5 na straně 5

5 na straně 5

 

Naše tradiční otázka pro pět zástupců pneuservisní branže se tentokrát týkala ceny za pneuservinsí práce. Kolik by měla činit při přezutí osobního vozu? Monika Engel, Nokian Tyres, s.r.o. S naším vstupem do EU dochází... celý článek »

 
Měl jsem štěstí na lidi

Měl jsem štěstí na lidi

 

Plných sedmnáct let stál v čele společnosti Barum Continental ing. Pavel Pravec. Poslední dubnový den, kdy zároveň oslavil narozeniny, si zvolil za svůj poslední pracovní den u firmy. Za jeho působení se Barum... celý článek »

 
Konkurenční trh

Konkurenční trh

 

Že je český trh v oblasti prodeje a servisu pneumatik vysoce konkurenční, není žádnou novinkou. Pneu revue se rozhodla zjistit názory a zkušenosti prodejců pneumatik, zejména jak vnímají nárůst konkurence v posledních... celý článek »

 
Mitas je třikrát větší než před deseti lety

Mitas je třikrát větší než před deseti lety

 

Po delší době jsme navštívili pražský závod akciové společnosti Mitas, abychom se z úst jejího generálního ředitele a místopředsedy představenstva JUDr. Jaroslava Čechury dozvěděli čerstvé zprávy z firmy, která patří... celý článek »

 
Opravy nákladních pneumatik

Opravy nákladních pneumatik

 

Opravy pneumatik patří v současné době do komplexu služeb poskytovaných ve firmách zabývajících se pneuservisními službami. Jedná se o součást starostlivosti o stav a údržbu pneumatiky od jejího počátku až do konce... celý článek »

 
X Energy 315/60 R 22.5 XF

X Energy 315/60 R 22.5 XF

 

Nové pneumatiky Michelin X Energy 315/60 R 22.5 XF jsou prvními pneumatikami, které využívají technologie Michelin Durable Technologies, vyvinuté speciálně pro řídící nápravy těžkých vozů. Jako originální vybavení jsou... celý článek »

 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz