Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 2 | Datum: 30. srpna 2012 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Mitas se představí na Země živitelce

Český výrobce zemědělských pneumatik – společnost Mitas – přichází do Českých Budějovic na výstavu Země živitelka. Co na tradiční akci představí? celý článek »

Štítky nezmění tržní podíly

Analytici z Deutsche Bank (DB) se domnívají, že nová evropská legislativa v oblasti povinného označování pneumatik štítky nepovede k výrazným změnám co do tržních podílů jednotlivých výrobců. celý článek »

Sava chce proniknout k mladým řidičům

Nová marketingová kampaň značky Sava má zvýšit povědomí a kredit původně slovinských pneumatik u mladých lidí mezi 18 a 34 roky věku. Sava si k tomu najala dva americké komiky Kenny Santucciho a Bena Rameakaa. Sava doufá, že oba herci dodají obsah novému reklamnímu sloganu značky „Sava drivers... celý článek »

Trendy ve vyvažování nákladních pneumatik

Vyvažování nákladních pneumatik, resp. kompletních kol na nákladní vozidla, je vcelku běžnou činností ve výčtu služeb podávaných v pneuservisech. Na druhé straně, ale asi ne tak běžnou, jako vyvažování kol na osobní vozidla. Ne všechna kola na nákladní vozidla, na rozdíl od kol na osobní, se totiž... celý článek »

Provazochodkyně a Volvo FH. Stojí za vidění

Mladá dívka se prochází po laně nataženém mezi dvěma nákladními vozy jedoucími plnou rychlostí – takový kousek zatím nepředvedli ani v Hollywoodu. Video tohoto odvážného počinu se na stránkách YouTube setkalo s ohromným ohlasem. Za posledních několik dní ho totiž viděly miliony... celý článek »

Novinky na IAA v Hanoveru

Continental představí ve dnech 20. až 27. září na veletrhu IAA užitkových vozidel novou generaci pneumatik. Ta zahájí v roce 2013 nejrozsáhlejší produktovou ofenzívu v oblasti pneumatik pro nákladní automobily a autobusy v historii společnosti Continental. Vrcholní představitelé firmy, Nikolai... celý článek »

"Looser" není žádný břídil

Uvolňování zarezlých matic a šroubů je problém. Nástroj Looser je perfektní nástroj k vyřešení této nepříjemnosti. Nepopleťte název: „loser“ s jedním „o“ je v angličtině něco jako břídil. Looser se dvěma „o“ znamená uvolňovač. A břídil to rozhodně není. celý článek »

Důvěra je křehké zboží

Každý z nás již zřejmě někdy vyplnil formulář a připojil se k věrnostnímu programu té či oné firmy. Vstup do klubu či věrnostního programu je však vázán na poskytnutí osobních dat, která jsou cenným marketingovým materiálem. celý článek »

Hlasujte

Jaká pneuservisní síť je v současnosti nejatraktivnější alternativou pro dosud nezávislé pneuservisy?
BestDrive12%
First Stop4%
Point S27%
Premio5%
Vianor23%
žádná32%

Více »

V tomto čísle

  • Další články
  • Trendy ve vyvažování nákladních pneumatik
  • Hřmění nad Valencií
  • Chci být šéfem své firmy

Více »

© 2012 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr