Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 3 | Datum: 22. února 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Hlasujte v anketě u budoucí podobě diskuzního fóra na www. pneurevue.cz

Děkujeme, že vyjádříte svůj názor na to, zda by diskuze na www.pneurevue.cz měla být registrovaná nebo neregistrovaná. Čím více hlasů se sejde, tím objektivnější bude názor trhu. Hlasujte v anketě na www.pneurevue.cz

Tanec nad cenovou propastí

Po právě končící zimní sezoně, která nesplnila očekávání, a kdy zůstalo skladem možná až 40 % zimních pneumatik, se právě k jaru upínají naděje mnohých prodejců. „Avšak panuje reálná obava, že trend postupného poklesu poptávky bude i nadále pokračovat a tudíž se krize v odvětví ještě dále... celý článek »

Provera otevřel ve Voroněži druhou linku

Za účasti ruského ministra průmyslu a obchodu Manturova, gubernátora Voroněžského kraje Gordejeva a šéfa Pirelli Pronchetti Provery byla ve společném podniku Pirelli a společnosti Russian Technologies otevřena druhá výrobní linka, která odpovídá nejvyšším technologickým standardům Pirelli.... celý článek »

Pneumatik je moc. Myslí si to většina oslovených

Pavla Tomicová, Adam Bednárek, Jan Drnec, Antonín Matys a Libor Pernica, to je pětice manažerů a podnikatelů v pneuservisní branži, která bude od prvního letošního čísla odpovídat v pravidelné rubrice 5 na str. 5. A na co se ptáme v prvním čísle? celý článek »

Další „bio“ pneumatiky na obzoru

Italský výrobce syntetických kaučuků Versalis a specialista na biomasu, firma Yulex, oznámily, že vytvoří strategickou alianci zaměřenou na vývoj a získávání přirodního kaučuku z guayule (Parthenium argentatum), pouštní rostliny původem ze Severní Ameriky. celý článek »

Marangoni uvádí Black Line

Společnost Marangoni v pátek představila ve svém výrobním závodě v Henstedtu nedaleko Hamburku novou řadu materiálů na protektorování nákladních pneumatik studenou cestou pod názvem Black Line. Jedná se o prémiovou řadu v rámci osvědčené a velmi dobře etablované řady Ringtread System, která využívá... celý článek »

Chcete na pneumatikách i hlukové štítky?

Zpřísnění hlukových limitů těsně schválil evropský parlament. Bylo také doporučeno zavedení hlukového štítkování pro automobily, podobného jako v případě emisí nebo pneumatik a naopak zazněla potřeba učinit hlučnějšími elektromobily a hybridní vozy, které svým tichým provozem pro změnu ohrožují... celý článek »

Automobilový trh potáhnou rozvíjející se ekonomiky

V následujících pěti letech budou hlavními kritérii při výběru automobilu jeho spotřeba (podle 92 procent respondentů), bezpečnost (78 procent), komfort (77 procent) a ekologičnost (71 procent). Motoristé ze zemí TRIAD (západní Evropa, Japonsko a Severní Amerika) se přitom přeorientovávají na... celý článek »

Dunlop dodá pneumatiky pro závodní speciál na vodík

Motoristická divize Dunlopu nedávno oznámila, že bude dodavatelem pneumatik pro GreenGT H2, první vozidlo s vodíkovým palivovým článkem závodící v Le Mans. Tím Dunlop fakticky vstupuje do speciálního vývojového programu, který se má postarat o budoucí generace závodních vozů poháněných elektrickou... celý článek »

Hlasujte

Jakou diskuzi na tomto webu preferujete?
Anonymní 0%
 
Registrovanou 100%
 

Více »

V tomto čísle

  • Další články
  • "Nepneumatika" stále láká
  • Finská letní ofenzíva
  • Hypermarkety o sobě
  • Point S nabízí manželství na zkoušku
  • Zimní testy 2012: favorité nezklamali
  • Editorial

Více »

© 2013 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr