Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 4 | Datum: 28. února 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Pneu revue

Začátkem příštího týdne vyjde první letošní číslo Pneu revue. Již dnes se však můžete podívat na výběr některých článků, které přinášíme v tomto newsletteru. Podívejte se též, jak odpovídala naše letošní pětice v první anketní otázce 5 na str. 5.

Předplatné časopisu si můžete objednat pod odkazem Předplatné na webu nebo přímo v redakci. Můžete si též objednat časopis v elekronické podobě pod odkazem e-Pneu revue.

Nejméně aut od roku 1990

Automobilky prožívají v Evropě nejhorší období za více než dvacet let. Prodeje aut v lednu meziročně klesly o 8,5 procenta na 918 280 vozů, a dostaly se tak na nejnižší úroveň od roku 1990. Oznámilo to Evropské sdružení výrobců automobilů. Např. vozů značky Ford se v lednu prodalo zhruba 60 tisíc,... celý článek »

Franšízy po dvou letech

Franšízové vztahy překonaly i v Česku dětský věk a vstupují do nové etapy. Ano, před dvěma lety jsme přinesli rozsáhlý článek věnovaný franšízovým vztahům. Letos začátkem roku jsme opět oslovili pět hlavních představitelů franšízových konceptů v oblasti prodeje a servisu pneumatik a položili jim... celý článek »

Návrh zákona vyvolává polemiku

Ministerstvo životního prostředí připravuje nový zákon o zpětném odběru odpadních pneumatik. Hrozí v něm, že by protektorovny byly nově zatíženy recyklačním poplatkem. Tím by se za stejnou hmotnost pneumatik uvedených na trh platilo dvakrát, což by se následně muselo projevit ve zvýšení ceny... celý článek »

Pneu na sklad se snažíme objednávat s rozumem

Hovoříme s Vladimírem Mácou ml. z rodinného pneuservisu Pneu Máca s.r.o. celý článek »

Nejprve valivý odpor, až pak bioložky

Únorová konference Tire Technology Expo řešila mimo jiné budoucnost tzv. zelených pneumatik. Adam Page z poradenské firmy Smithers Rapra zde vystoupil se zajímavou prezentací, v níž nastínil nejbližší budoucnost tohoto segmentu. Trh zelených pneumatik dynamicky poroste, v letech 2012 až 2017 o 56... celý článek »

V jedné stopě bez výkyvů

V tomto roce očekáváme citelný růst zájmu o skútry a tím i o pneumatiky pro tento segment. Mnoho motoristů totiž teprve letos zjistí, že jim už jejich řidičský průkaz na auto nově platí i na skútry do 125 ccm. celý článek »

Kola koncernu Alcar v lifestylovém duchu

Již patnáct let jsou na trhu kola holdingu Alcar, v Česku zastoupeného společností Alcar Bohemia. Co si připravily značky AEZ, Dotz, Dezent a Enzo na jaro 2013 nového? Jistě to zajímá na 2000 obchodních partnerů firmy a koncové zákazníky. celý článek »

Hlasujte

Jakou diskuzi na tomto webu preferujete?
Anonymní 71%
 
Registrovanou 30%
 

Více »

V tomto čísle

  • V jedné stopě bez výkyvů
  • Nejprve valivý odpor, až pak bioložky
  • Pneu na sklad se snažíme objednávat s rozumem
  • Návrh zákona vyvolává polemiku
  • Franšízy po dvou letech
  • Nejméně aut od roku 1990

Více »

© 2013 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr