Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 5 | Datum: 3. dubna 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Continental uvádí novou řadu pneumatik pro dodávky a přepravní vozidla

  Continental letos uvádí na trh dvě nové pneumatiky pro použití v segmentu dodávkových a přepravních vozidel. ContiVanContact 100 je všestranná pneumatika, která se nejen snadno vypořádá se špatnými povrchy vozovek a velkým zatížením, ale nabízí také vysoký kilometrový výkon. Díky... celý článek »

Franšízanti mají slovo

V příštím čísle Pneu revue přineseme sondu mezi členy franšízových konceptů. Položíme jim v podstatě stejné otázky, jaké jsme položili franšízorům v prvním letošním čísle. celý článek »

2012 byl pro Continental nejlepší v historii

Výroční zprávy světových výrobců pneumatik, zveřejněné v prvním čtvrtletí letošního roku, dokazují, že navzdory proklamované krizi byl loňský rok pro většinu z nich rekordní. Jedním z příkladů je Continental. celý článek »

Goodyear představil EfficientGrip Performance, svou novou vlajkovou loď

Společnost Goodyear oficiálně uvedla pneumatiku EfficientGrip Performance, která se stává nejenom vlajkovou lodí rodiny pneu EfficientGrip, ale osobního segmentu vůbec. EfficientGrip byl vyvíjen s ohledem na všechny klíčové požadavky, kladené na osobní letní pneumatiky současnosti, tedy především... celý článek »

Continental: EU štítek pro značení pneumatik stále není relevantním zdrojem informací pro spotřebitele

Štítek EU pro značení pneumatik je přibližně tak velký jako krabička od cigaret a od začátku listopadu loňského roku se lepí na téměř každou pneumatiku, která byla prodána v rámci zemí Evropské unie. Způsobem přitažlivým pro oči podává informaci o třech důležitých vlastnostech pneumatiky – o... celý článek »

Je třeba nabídnout něco jiného, než má garáž za rohem!

Belgická společnost Deldo Autobanden se sídlem v Antverpách patří k největším evropským velkoobchodům s pneumatikami. Mnoho klientů má i mezi českými dealery. V rámci připravovaného tématu o současnosti a budoucnosti specializovaných velkoobchodů s pneumatikami jsme hovořili také s Maciejem... celý článek »

Cyber Fleet otevírá nové obzory

Nejčerstvější inovací v integrovaném balíčku služeb od Pirelli pro nákladní autodopravu je systém Pirelli Cyber Fleet. Ten pomocí čidel umístěných uvnitř pláště monitoruje teplotu a tlak a údaje odesílá správci vozového parku. Na rozdíl od tradičního měření, kdy technik musel s manometrem obejít... celý článek »

Hlasujte

Jaký význam přikládají vaši zákazníci stáří pneu podle DOT?
Dosud jsme nezaznamenali, že by to řešili0%
 
Občas se na to dotazují, ale nevidíme v tom velký problém0%
 
Je to stále častější, začíná nám to dělat problémy0%
 
Je to katastrofa, některé pneu jsou kvůli tomu neprodejné0%
 

Více »

V tomto čísle

  • V jedné stopě bez výkyvů
  • Nejprve valivý odpor, až pak bioložky
  • Pneu na sklad se snažíme objednávat s rozumem
  • Návrh zákona vyvolává polemiku
  • Franšízy po dvou letech
  • Nejméně aut od roku 1990

Více »

© 2013 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr